Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélnem kéne a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélnem kéne a páromnak valamiről, ami meg sem történt?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy nőbe, aki nem a párom.

Nem feküdtünk le egymással, még a csókig sem jutottunk el, valahogy komolyan vettük, hogy ezt a határt nem szabad túllépni.

A szánkat viszont használtuk egyébre: sok beszélgetésre.

Meg tudtuk fogalmazni, ő előbb is, mint én, hogy mit jelentünk egymásnak, hogy érzéseink vannak, és ezek mély és őszinte érzések.

Tehát nem a szexre hajt egyikünk sem.

Úgy egyeztünk meg, lezárjuk a beszélgetéseket is, mert ezen a ponton megfeneklett a kapcsolatunk. Előrébb nem tudunk lépni, és csak szenvedünk attól, ami most van.

Sokat-sokat agyalok... vajon ezt el kéne mondanom a páromnak?

Nem tudom mi lesz kettőnkkel, tényleg csak a gyerek miatt maradok.

Ha elmondom, lehet ő dob ki, lehet legbelül ezt akarom.

Az is lehet, hogy rákapcsol, hogy mindenképp maradjunk együtt.

Hm?


2022. aug. 25. 22:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Biztos, hogy nem csak fellangolas? Miota tart?
2022. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A saját érzéseimet, ha megengeded, jobban ismerem nálad. Több mint egy éve.
2022. aug. 25. 22:51
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Ez attól függ, hogy te mit szeretnél.

A leírásból ítélve szabadulnál. A gyerek miatt maradni felesleges, ezzel csak tönkreteszed egy életre, ha rossz mintát mutatsz neki, ez biztosan nem az ő érdeke.

2022. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Minek? Úgy döntöttél, hogy a jó és a fos közül a fost választod. Akkor ne tetézd a bajt, ne akarj meg nagyobb fost. Vagy mazoista vagy?
2022. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy meg se történt? De megtörtént, hogy másba kapaszkodtál 1 éven át, más volt fontos, más társasága kellett. Én nem gondolom, hogy hirtelen a saját kapcsolatodban fogod megtalálni a boldogságot. Mondasz itt lehet-eket, nyilván valami mást akarsz, mint a tulajdon párod. Hát én erről szeretnék tudni a helyében... aztán csá.
2022. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

5

én nem kapaszkodtam, hanem megszerettem!

és valójában beszélgetéseken kívül semmi nem történt.

2022. aug. 25. 23:08
 7/29 anonim ***** válasza:
37%

Hát, te már megint itt vagy? Kérdező, eddig a fenti válaszokat 1 embertől kaptad. Ms. Erkölcscsősztől.

Akinek oly remekbe szabott élete van, hogy szinte minden kérdés alatt nagyrészt az ő kioktató és feddő válaszai szerepelnek.


Igen, nem történt fizikai megcsalás, érzelmi síkon viszont ez megtörtént.

Ha ennyire szerelmes vagy, ne hagyd őt elmenni. Lehet később bánni fogod.


És le a kalappal hogy több mint egy évig ennyire fegyelmezettek voltatok, sokan nem bírták volna ki szerintem.

2022. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

7

köszi

hát, elhiheted nem volt könnyű kibírni...


(ms. erkölcscsősz kényes, okostojás természete valahogy nem fér össze azzal, hogy ennek a trash oldalnak igen aktív felhasználója. LOL)

2022. aug. 25. 23:27
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

#7! Biztos, hogy nem egy embertől kapta,mert én 1, azaz egy választ írtam. Nem is ugyanazt írják a válaszolók. Én pl. az új csajt választottam volna, és nem ítélem el, csak simán ostobának tartom, mint mindenkit, aki a gyerekével próbálja takargatni a saját gyávaságát. Legyen tökös és vállalja be, hogy a biztos rosszhoz ragaszkodik a bizonytalannal szemben, de ne fogja a gyerekre, mert a biztos rossz sose érdeke a gyereknek.

#4

2022. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

9

van gyereked? de ne kamuzzál!

2022. aug. 25. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!