Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a szituációban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Van barátnőm 2 éve nagyjából, azonban az utóbbi időben mindenből kihagy, stb. Kértem tőle, hogy ezt tisztázzuk, cserébe eltűnt az éterben és mivel próbálom hívni, ha szakítani akar, akkor vigye már el a cuccait, azt sem tudja megtenni. Ilyen személyesen felkeresem nem fér bele, hisz azt sem tudom hol van mostanában, viszont ezt személyesen kellene intézni. Volt kisebb vitánk és ő erre eltűnt mindenhonnan, de a cuccaira nem tartunk igényt és nem is olcsóak, persze elérni nem lehet. Az a baj, hogy ő imád egyébként, de valahogy ez a nem felvállalás, hülyeségei nem férnek bele. Majd ezt is tiszta gyerekesen kezeli. Nem tudom ezzel mi tévő legyek, másfél hete nem beszéltünk már, de így lehetetlen elérni is. Tudom eléggé nem felnőttes viselkedés ez tőle, de ez így...
2022. aug. 26. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon mást nem tudsz csinálni, csak próbálni felkeresni és megbeszélni vele a dolgokat
2022. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kell csinálni semmit, aki így gondolkodik az automatikusan lelépett. A cuccait kihajigálnám.
2022. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a "a nem tudja eldönteni mit akar" àllapotba került


Nem nagyon van szavad a kapcsolatban, de ha nagyon le akarod zárni a kapcsolatot vidd le a cuccait a szüleihez.

2022. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csomagold össze a cuccait, ha elfér a lakásban hagyhatod avagy elviheted egy lenti, zárt tárolóba. Amikor sziveskedik keresni, oda adod a cuccait és mindenki megy amerre akar.
2022. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megirod 2 tanuval ha nem viszi el a cuccait x napon belul megy a karitashoz vagy egyeb adomanynak.
2022. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a "Béla" most kedvesebb neki, mint te...


Küldj egy sms-t, hogy cucca kidobva 2 napon belül, ha nem jön érte és zár is lecserélve.


Cuccait értékesítsd...gondolom nincs munkahelye sem a csibének, te etetted-itattad...

2022. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!