Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt aki leszokott a drogrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki leszokott a drogrol es azota családja van. Hogyan lehet vki csak drogtol agressziv, aztán meg a világ legmegbizhatobb férjje?

Figyelt kérdés

Nyomozok a témában. Es akkora hatalmas csalodásnak élem meg, hogy a párom pl ELVILEG a kokaintol agressziv el kell hagyni mert veszelyes. Mi szakitunk, ramegyunk, kapa!


De ha majd leteszi (hosszu folyamat, mert eros pszichés függest okoz, de nem egy ember letette már)akkor más nő meg boldog lehet mellette?? Mert akkor meg nem lesz agressziv már, es veszélyes?


Olyan rosszul élem meg, mert ha nem lenne ilyen, lehetne vele MINDEN. Szerető család mert extrém monogám, penz is van, felelosséget is vállal, nagyon jófej, tele van érzelmi töltéssel, mindent megad mindent nyújt. Es mindezt más nő fogja kapni? Mert mi ugye rámegyunk a hülyeségére, de amikor már tiszta életet fog élni majdan, akkor más nő meg örulhet?



#mással család
2022. aug. 26. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak erre van kb.0,01%esély. Ha annyira ragaszkodsz hozzá, hogy te legyél az a nő, akkor várd ki, hogy bejön-e, de törődj bele, hogy erre nincs biztosíték.

Ez olyan, hogy én 10+ éve lottózom, mégis lehet, hogy az nyeri az ötöst, aki életében először vesz🤷🏼‍♀️

2022. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De azon is agyalok ha kivárnám.

Mivel én félek tőle, mert bármelyik pillanatban üthet ököllel, ha letenné meg vakon lehetne benne bízni? Azaz egy másik nő meg nyugodtan aludhat mellette majdan minden éjszaka a legnagyobb bizalommal?

2022. aug. 26. 12:21
 3/20 A kérdező kommentje:
Szoval ha tiszta lesz vki csak ugy hippsz hoppsz eltunik az agresszio es egy legyet sem tud majd lecsapni es egy életet is a kezebe lehetne adni?
2022. aug. 26. 12:23
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Jó, megjött a napi kamu arról, hogy a nők még egy agresszív drogfüggő mellett is kitartanak, aki bármikor szétverheti őket, mert ők SZEJJJELMEESEK
2022. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az élet így működik, ha esetleg leteszi amire semmi garancia akkor majd mással lesz boldog és más lesz boldog mellette. Ne keress igazságot ott, ahol nincs. Viszont ha tönkre akarsz menni mellette, akkor hajrá, senki se tart vissza. Csak ne szaporodjatok, így is elég az elcseszett ember a világban.
2022. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4

Mar az is ritka ha vki monogam!

Az is ha vki egy nőt a tenyerén hordoz.

Az is aki családot akar es el akar kőteleződni.

Es az is aki erzelmileg kimutatja az érzeseit es azok vannak is neki.

Az is aki szerelmesen képes bújni ölelni.

Aki helyes, van kémia, jó az ágyban, és anyagilag támogat is.


Igenis ilyen pasik Ritkák. Es egy kincs.


Nem véletlenul van drogosaknak nőke. Mert megesik amikor egy sz.r drogos ezer masikat überell!

2022. aug. 26. 12:53
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Droggal nincs ilyen tapasztalatom, alkoholistával van. Józanul a világ legintelligensebb, legkedvesebb embere, részegen a legaljasabb, legótvarabb élőlény, ami létezhet.

Nem érdemes kivárni, mert nem fog eredmènyre vezetni. Ha le is teszi, max ideig-óráig, utána visszaesik. A rehabilitâcióját te is azzal tudod csak elősegíteni, ha végleg elhagyod, ekkor kap egy pofont és látja, hogy a tetteinek következményei vannak. Ha ebből tanul, van esélye a végleges leszokásra, ha ebből sem, akkor halott ügy...

2022. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
6 Nem tudom milyen alja körökben mozogsz de a felsoroltak közül egyik se ritka.
2022. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nincs megint én. Nem kérdeztem róla soha. Ezt is gondolkodtam kiirjam e egyáltalán. Itt olvasgatok a témában!

Es irta az egyik hogy leszokott egy 1 éves gyereke van azóta. Es ő is agressziv volt.

Nem alja körök!

Az aljanak ilyenekre pénze se lenne.


Itt 5.írta

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1177..

2022. aug. 26. 14:54
 10/20 A kérdező kommentje:
(Szenvedélyekkel még en is ugy vagyok amigy ha elhagy a párom akkor az nem pofon. Akkor sem birom letenni.)
2022. aug. 26. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!