Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért -van sapka se jo, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért -van sapka se jo, nincs sapka se jo -eset vagyok?

Figyelt kérdés

Ha barátom van, úgy látom minden más pasi tobbet foglalkozik velem mint akivel járok. Elhivnak bókolnak udvarolnak segitokeszek stb. A barátom pedig un vagy befásult, vagy mulik a szerelem.


Ha viszont társat keresek egyedul, mindenki lesz.r, félvállrol vesz, de az exek meg lehozzák a csillagokat, hogy béküljek ki.


Miért van ez a 20 as csapda?



#van sapka #nincs sapka
2022. aug. 26. 13:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Tehát soha nem az foglalkozik velem akinek kéne. Mindig az(ok) csak, akivel nem vagyok.
2022. aug. 26. 13:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tipp:

Jó vagy a szexben , de szarul nézel ki

2022. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jol nezek ki. Ha baratom van visznek mindenhiva bemutatnak mindenkinek. Nem szegyellnek .
2022. aug. 26. 13:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig vagy érdekes, amíg nem ismernek.

Kapcsolatban meg valószínűleg ez a "lehozom/lehazudom a csillagokat az égről" típus az, aki bejön neked, aztán ha elmúlik a beetetés, akkor jön a bunkózás-udvarlás-hanyagolás-könyörgés örök körhintája.

Neked nem jó a csendes, gondoskodó szeretet, neked az kell, hogy a férfi megőrüljön érted, tomboljon, ha másra nézel, és térden állva zokogjon, ha elhagyod. De ez meg azokra jellemző, akik nem tudnak egy egészséges kapcsolatot kialakítani, csak ezt a hintapalintát, hogy csak azért rohan le a szerelemmel, hogy tűrd a bunkózást, mert ő meg azt élvezi.

2022. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 4es írja. Pont egy ilyen réteg egy egyede jelent meg lelki szemeim előtt, ahogy az írásodat olvastam.

És 22-es csapdája amúgy :D

2022. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

A férfiak többsége ösztönösen poligám. Ez azt jelenti, hogy ha van is társkapcsolata, akkor is teszi a szépet más nőknek, flörtöl. De ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy hajlandó is érted otthagyni a párját. Más szóval hibásan értelmezed a férfiak feléd irányuló figyelmét: hidd el, a legtöbb esetben szó sincs komoly párkapcsolati érdeklődésről. Számukra ez csak játszadozás, ujjgyakorlat. Nem szabad komolyan venni.


Ha kiüresedett a mostani kapcsolatod, akkor nincs értelme erőltetni. Nem szabad félni a magánytól. Ha mondjuk egy fél évig egyedül maradsz, amíg újabb komoly érdeklődőd nem lesz, abba nem halsz bele. Márpedig ha nem vagy csúnya, előbb-utóbb biztosan jönni fog valaki új.

2022. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

#1 voltam


Igen, így már én is a beetetèst èrzem.

2022. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De a srácokon is erdekes.

Ha azt irom egyedulallo vagyok szinte lesz.rnak, ha azt hogy 2 exem akar kibékülni velem, egyből en leszek az istennő nekik.

2022. aug. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!