Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Várjak? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Várjak? Vagy próbáljak közeledni? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, eléggé tetszik, ha meg probálok közeledni felé, egy ponton visszahúzódik. Ha pedig nem közeledek felé, ő jön, hogy adjak neki ceruzát, tollat, vonalzót ezt azt amazt, segítsek neki ebbe abba amabba pl: matek, magyar, rajz ilyesmi. Feldobott a haverjával egy ötletet, ma a haverja mondta: teljesen komolyan gondolta, pedig mi csak hülyültünk. nem szóltam semmit. Ha meg egy másik haverjával akarok beszélni, rögtön elhívja, hogy ne beszéljek vele, inkább vele mennyen amőbázni, vagy akármi a haverja, de ne velem beszélgessen. Úgy volt, hogy ma megyünk többen is egy helyre, de ő inkább nem jött, meg kétszer megjegyezte, hogy ő kimarad a beszélgetésből.


A másik problémám, több fiú is rám van állva, ma teljesen kinevetettem magam..., annyira nem hagyott békén a fiú ilyeneket mondott: új de szerelmes vagyok beléd, akarlak... meg kiröhögött folyamatosan ölelgetett, meg nyomult. Megütöttem őt, többször is :/, lehet ez által, nevetségessé tettem magam mások szemében, főleg a bizonyos fiú szemében. Aki nekem nagyon tetszik.

Van ezen kívül még két fiú, aki teljesen rám van állva, az egyik a kiszemeltem haverja. Már mondtam neki, előző évben hogy nekem a haverja tetszik, de nem történt semmi. A mási fiú is annyira jön, de őt sem szeretném. Vagy jöjjek össze valamelyikőjükkel? De, nem akarom, hogy rossz legyen nekik, mert nekem nem tetszenek. De akit meg én igazán szeretnék... az meg, fogalmam sincs mit szeretne. Nem tudom mit tegyek. Mitévő legyek?


L/17


2010. szept. 24. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen csak azzal foglalkozz aki neked bejön,ne hagyd hogy a többi eltérítsen.Nagy a szórás,de a szemed a célon.A történet rólad szól,nem róluk,te választasz.
2010. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. szept. 24. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!