Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik nekem egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy fiú a suliból, köszönünk egymásnak, néha egymásra mosolygunk de más nincs. Mitcsináljak? Próbáljak közeledni? De hogy?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen helyzetben vagyok:S

mivel már köszöntök egymásnak sztem a szünetben nyugodtan odamehetnél hozzá beszélgetni,vagy fel vehetnéd msn-re is.

2009. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy voltam egy fiuval 2és fél évig csak köszöntünk és mosolyogtunk egymásra nem emrtem közeledni. aztán az egyik barátnőm aki jóba volt azzal a fiuval tett pár jó lépést az érdekemben. és összejöttünk. most már 8hónapja járunk:) ha nincs is olyan aki tudnan neked segitne ne félj közeledni, nekem sem kellett volna, lehet h te is tetszel neki:)
2009. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de hogy tudnék esetleg közeledni?
2009. okt. 6. 07:55
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Feküdj le vele minél előbb.
2009. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

A ferfiak NEM molyognaknak. Nalunk egy dolog szamit, és ez genetikailag kodolva van: minel tobb virágot beporozni. Genetikai anyagunak minel tobbszor tovabbadni.


Fekudj le vele, aztan meglatjuk mi lesz.

2009. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Próbálj közelebb kerülni hozzá. Beszélgess vele akármiről, vagy adj bármi jelet ami érthető, de nem túl rámenős.

Ja és persze elmondhatod valakinek (akár utalhatsz is rá) akivel mindketten sokat szoktatok beszélni. De ha közelebb kerülsz hozzá és sokat beszéltek, onnantól már bármi lehet.

2009. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
71%
Lehet h én vok az a fiú:D az nagyon vicces lenne:D Eötvös?:D
2009. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!