Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fura hogyha a párom anyja is jönne velünk nyaralni? Barátom nagyon ragaszkodik hozzá, én viszont mondtam neki hogy jobban örülnék ha csak ketten mennénk. Másnál is van hasonló probléma?

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #anyós #Közös nyaralás
2022. aug. 27. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mióta JÁRTOK?
2022. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Biztos nem. Szeretem a párom édesanyját de nyaralni nem mennek vele.
2022. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Hát.. Mi mostanság néha visszük magunkkal ilyen-olyan kirándulásokra anyósomat, de nálunk van két kicsi gyerek is, szóval valahol bébiszitterként hurcoljuk magunkkal (nem mintha ő bánná, sőt), de amíg nem volt gyerek, addig azért eléggé furcsa lett volna, ha jön tartani a gyertyát O.o Mit mond a barátod, miért akarja, hogy jöjjön az anyja is? Ha mondjuk megígérte neki, hogy 50. szülinapjára elviszi egy drága nyaralásra, és az pont most van, akkor valahol megértem, oké. De ha csak úgy, mert miért ne, akkor azért én elgondolkodnék, hogy levált-e már annyira az anyjáról, amennyire egy felnőttől elvárható lenne.
2022. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ miért. Gondolom anyukának párja nincsen a képben. Ha csak azért, mert egyedül van, akkor nem akarnám, hogy nyaraláson ott legyen. Ha haza jöttetek, akkor néha egy egy napos programra elmehettek hármasban, ha mondjuk depressziós vagy valami.
2022. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ez nem lenne nyaralás. Hozzá kell alkalmazkodni, őt kell szórakoztatni, nyilván mert egyedül van minden köré lenne szervezve.

Nem mondom, hogy fura, lehet így csinálni, csak számomra ez nem lenne kikapcsolódás.

2022. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Mi pont így jártunk nyáron egy fesztivállal, ráadasul nem is vagyunk olyan fiatalok. Párom anyja csak közölte hogy ő is jön. Mondtam páromnak hogy ez szerintem kicsit gáz, de csak odáig jutottunk hogy szerinte is, de nem lesz vele gond. Végül tényleg nem is volt, elég belevaló asszony, de akkor is nagyon fura volt, sokkal jobban szerettem volna vele kettesben lenni. Ez van, úgy látszik az anyja a dominánsabb.


De akkor is azt mondom hogy ez nem normális

2022. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez red flag lenne a kapcsolat szpontjából.


Nem mennék bele, vagy mennék egyedül, ő meg nyaralgasson az anyukájával.

2022. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!