Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből érzed hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből érzed hogy a párod tetszeni akar neked?

Figyelt kérdés
Jó oké hogy első körben magunknak akarunk tetszeni. De akkor is ha parunk van, fontos h vonzóak legyünk a párunk szemében.
2022. aug. 28. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pl. Ha megdicsérek rajta egy ruhadarabot, utána többször is azt veszem észre, hogy felhúzza ha velem találkozik.


De úgy kb ennyi. Egészséges az önbizalma, tudja hogy jól néz ki, én is tudom hogy jól nézek ki, úgyhogy nem is nagyon érzem hogy nagyon megfelelési kényszerünk lenne. Én pl csak magamnak akarok tetszeni.

2022. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kikéri a véleményemet, hogyan tetszik jobban a haja, melyik fölsőjét vegye fel, stb.
2022. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!