Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem fogok senkinek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogok senkinek sem tetszeni őszintén? Szeretni se fognak? Mindig mindenki meg akar majd változtatni? (hosszú)

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy elég magas de húsos vagyok. Nagy fenék, combok, vékony derék. Van rajtam plusz kiló, de a férfiaknál elég népszerű vagyok, mert szép vagyok és normális. Sosem volt hiányom udvarlókban.

A családomban folyton én voltam a kövér lány, aki nem tetszik senkinek (?) pedig a családom fele túlsúlyos. Igazából zavart tölük mert én szerettem magam és mert alapból nem a kórosan elhízott kategória vagyok, csak nem 50 kg hanem 70

A lényeg hogy a barátomnak én tetszem. Ezt hittem. Pont az olyan csajok az esetei.

Aztán két hete viccből azt mondta hogy undorodik tőlem, erre kiakadtam és ő is, mert mindig mennek az erősebb poénok a másiknak és nem értette miért veszem fel. Mondogatta h nagyon szép és csinos vagyok, sose gondolta h megváltoztatna. Mindenesetre én akkor elkezdtem fogyózni (sportolni amúgy is járok heti 3x). Most megint előállt egy ilyennel megint csak vicc volt, egyáltalán nem tudja kezelni hogy megsértett, zavarban van, nem kért bocsánatot csak azt mondta hogy tudom jól hogy én vagyok a nő az életében és sose gondolt ilyesmit komolyan. De ez az egész csak mellébeszélésnek tűnik, mert én sosem mondanék ilyet annak akit szeretek, még akkor sem ha olyan érzelmi analfabéta vagyok mint ő.


A kérdésem az hogy soha senkinek nem fogok őszintén tetszeni csak ha én is 50 kg leszek? Engem sosem zavart mások túlsúlya...


2019. jan. 25. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Ez a legnagyobb bajod?
2019. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem te kegyetlenül egoista vagy. Minden második mondatod arról szól, hogy te milyen szép és normális és népszerű vagy, a barátod meg egy senki érzelmi analfabéta.
2019. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Miert gondolod túl ezt az egészet?!

Miért ne kellenèl senkinek?

Pàrom is szokott viccelődni velem. Van hogy megsért. De nem komplikálom túl a dolgot. Ugyanúgy én is piszkálom néha mint ő engem.

2019. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egoista, 1x írtam. A egoizmus ha azt írom hogy szép és normális vagyok? :D csúnya vagyok akkor és unalmas is.

Azt mondta ma csak ha tudni akarod hogy ad egy esélyt nekem hogy 6 hónap alatt lefogyjak. Most megsértődött azon hogy nem értettem a viccét.

2019. jan. 26. 00:14
 5/15 A kérdező kommentje:
Megsértett és fáj.
2019. jan. 26. 00:15
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Akkor te meg mondd azt neki, hogy vagy így szeret, vagy ágyő.


Amúgy az ilyen férfiak rohadtul szánalmasak. A vékony nőknek nem elég jók, ezért összejönnek egy dagival, akit le akarnak fogyasztani.

2019. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Figyu, nem lehet, hogy az egoizmusban icipicit igazuk van a korabbiaknak?


Abbol gondolom, hogy ilyen jatekos szurkapiszkanal altalaban az ember osztonosen azzal vag oda, amivel "nyerhet", amire tudja, hogy bosszantja a masikat.


Gondolom, de szebbnek tartod magad, mint "kellene" (amivel amugy baj nincs, egeszseges ontudat kell) vagy csak tulsagosan hangoztatod ezt (ez mar bajosabb) es a baratod tudja, hogy ezt a temat megpiszkalgatva kisse letorheti a szarvadat.

Ez a reszerol nem biztos, h szandekos.



Plusz, meg amiatt gondolom, h pl en nem vagyok egy szep lany. Vannak esztetikus reszeim, de az osszkep nem az, amit "szepnek" neveznek.

Ezzel en tok rendben vagyok, volt ra lassan 3 evtizedem, hogy elfogadjam, megszokjam.


VISZONT, a kulsom mellett/ellenere sem mondta meg soha egy hapsi sem, hogyundorodik tolem.

Meg viccbol sem.



Szoval, valszeg nem a kulsoddel van baj, hanem a hozzaallasod tul latvanyos.

2019. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem oktasd ki a pötsikét arrol, hogy a bunkoság nem =vicc. Ha erröl a gyerekességröl nem tud lemondani akkor hajtsd el a bánatba. Te meg ne fogyjál le! Igyekezz olyan sulyt tartani amiben TE jol érzed magad. Biztosan lesz nálad jelentkezö a jelenleginél sokkal normálisabb, felnöttebb.
2019. jan. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Te jó ég. Sosem beszélek magamról hogy hú így vagy úgy milyen szép vagyok, még csak nem is gondolok rá hogy nézek ki csak míg reggel felöltözök :D nem ítélek meg másokat se az alapján hogy néznek ki. Unalmas lenne ha mindenki ugyanúgy nézne ki, amúgy meg nem tökmindegy hogy nézünk ki, az nem számít annyit, mint az hogy hogyan élünk, hogy bánunk másokkal.


De még ha baja is van velem. Mondja akkor meg és ne ezt mondja. Hanem őszintén. Figyelj drágám kövér vagy, nem tetszel, hagyjuk abba, nem talállak vonzónak, ciki veled. De ő más dolgokat is mond ami szerinte vicces...szerintem meg túllő vele.


Mondtam ilyen vagyok, mindig is ilyen voltam, tudja hogy sportolok fogyózok. De nekem ne adjon ultimátumot. Nagyon megalázó.


Dehogy mondom neki hogy vele mi a baj. Én nem akarok neki fájdalmat okozni. Amúgy sem mindig oké az önbizalma, sose mondanék neki olyasmit. :/


Inkább csak az fáj ha tényleg ezt gondolja és nem mondja normálisan ki mert akkor nincs hová ragozni ezt az egészet, mert ő nem engem akar.


Lett volna lehetősége soványabbra cserélni, nem tette. És mindig fel van izgulva mikor együtt vagyunk, nem tudom ez számít e:/ és ha lefogynék, de pl később történne valami velem, nem lehetne gyerekem, lebénulnék, akármi. Akkor mi lenne?

2019. jan. 26. 01:17
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

Ha tartod a súlyod és tetszettél neki végig, akkor esélyes, hogy tényleg viccel. Rosszul esik, oké (azért esik rosszul, mert te nem vagy elégedett magaddal). Neki pedig nem az esik rosszul, hogy akaratán kívül megsértett, azt csak nem akarta. Neki az esik rosszul, hogy úgy állsz a dologhoz, hogy ja, akkor minden hazugság volt eddig... pedig nem véletlen vagytok együtt x ideje. Ezen kéne agyalnod. Ha szerinted plusz kilók vannak rajtad, ezzel pedig elégedetlen vagy, akkor fogy le, aztán ne rinyálj, ugyan azt mondta viccből, amit te gondolsz/mondasz komolyan. Mit akarsz, azt döntsd el... hazudják, hogy jó vagy így, míg el nem hiszed vagy hogy azt ami van/motiváljanak/ne mondjanak semmit.

32/f

32/f

2019. jan. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!