Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a szüleinek? Teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a szüleinek? Teljesen ledöbbentem :O

Figyelt kérdés

A barátom előbb olyat dobott hogy lehidaltam.. :O Elmondta hogy füvezik hétvégenként.. jólvan ezen még nem akadtam ki ennyire.. persze ez se jó.. :S

De utána elmondta azt is hogyha nagyon ideges akkor speed fehér drogot is szed.. :| Mondtam neki hogy tudja e egyáltalán hogy ez milyen veszélyes és azt mondta hogy kit zavar.. meghogy egyszer élünk.. teljesen ledöbbentem. Az anyjáék nem tudják elmondjam nekik vagy inkább maradjak ki ebből? Nagyon jóba vagyok a szüleivel.. bármit megbirok velük beszélni.

Aggódom a barátom miatt. =(


2010. szept. 24. 19:05
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
vagy nemtudom hogy ezt a speed fehér drogot szedni szokták vagy belőni.. nem értek hozzá.. nem vagyok otthon a témába hála istennek.. de az a lényeg hogy ezt is használja. =(
2010. szept. 24. 19:08
 2/28 anonim ***** válasza:
a füvet sima dohánnyal "összekeverik" ezután betekerik és elszívják a speedet meg csíkba kihúzzák sima felületen és orrba felszívják. a fű nem veszélyes egyedül lelki függőséget okoz(de azt akár a kakaó is) a speed viszont komolyabb téma jobban roncsol. Semmiképp se mondd el a szüleinek. Próbáld vele megbeszélni, hogy ez téged zavar és hogy veled kéne jóléreznie magát nem a speeddel
2010. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy a speed veszélyes.. és aggódok érte. :(
2010. szept. 24. 19:13
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

a speed-et általában felszívni szokták de vannak olyan elvetemültek akik lövik és sokan megisszák!

Én a helyedben nem szólnék a szüleinek! Csak értesd meg a sráccal, hogy az anfetamin (speed) nagyon durván elépíti az embert és nagyon könnyen függő tud lenni! És annyira nem jó drog hogy e miatt legyen tartósabb baja.

Ui.: egyik ismerősöm 20 éves már őszül, hullik a foga és kopaszodik az anfetamin miatt!

2010. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Hú... kemény dió.. Véleményem szerint beszélj valakivel. Vagy a szüleiddel, vagy pedig valami szakemberrel. Mert ha függővé válik, akkor nincs visszaút.

De lényegében függ attól is, hogy mennyire szereted, és mennyire vagy bevállalós. Hogy jelent annyit, hogy segíts Rajta?!...

2010. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
szüleimnek nem mondhatom el mert eltiltanak tőle.. beszélek vele holnap de most nagyon ledöbbentem. :( és sokat számít nekem.
2010. szept. 24. 19:15
 7/28 A kérdező kommentje:
még csak 17 éves nem akarom hogy függő legyen.. :(
2010. szept. 24. 19:17
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Szedni szokták. Szólj a szüleinek, és remélhetőleg elviszik valami elvonóra. A fentiekből leírhatatlanul idióta a barátod, de te kivételesen nagyon szereted, ez szép dolog. A jelek szerint továbbá te érettebb vagy, rajtad a döntés: a jövőjét akarod, vagy a jelenét. Szerintem egyértelmű... Viszont meg fog rád haragudni, lehet, hogy szakítani is fog veled, de ha majd egyszer felnő, nagyon de nagyon hálás lesz neked, hogy "felébresztetted". A kábítószer nem játék. Szólj a szüleinek!


Sok sikert!

16/F

2010. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ez semmiképpen se olyasmi, amit a szülei meg tudnának oldani. 17 éves lóba**szó nagy állat már, jobb ha barátaihoz fordulsz, vagy olyanhoz akiről tudod, hogy képes hatni rá, akinek ad a szavára. De valakivel mindenképp beszélj!
2010. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

19:20-as vagyok, elnézést, most én is hülye voltam, nem szedik, felszívják. De az előzőleg elmondottakat szerintem gondold át...

Kedves első válaszoló: szerinted poénból tiltják? ( a füvet )

2010. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!