Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt! Az elején nem úgy indult, h ilyen komoly lesz, hiszen fiatal voltam még...

előtte csak 1 barátom volt, ezért tapasztalatlan voltam...vele ellentétben.

féltem, hogy "ciki" lesz ez előtte, és úgy alakult a helyzet, h azt hitte megcsaltam őt (smároltam egy másik sráccal) és én nem tagadtam...sőt azóta folyamatosan felhozza, azóta nem bízik bennem úgy, ahogy előtte.


sokszor arra gondolok, h mennyivel másabb lenne, ha tudná, h nem is csaltam meg...de attól félek, ha elmondom neki, mégjobban nem fog bízni bennem, hiszen 2 évig ebben a hazugságban élt...


mit tegyek? elmondjam neki?


tudom h hülye voltam...már megbántam :S


2011. nov. 2. 10:25
 1/9 A kérdező kommentje:
* úgy indult h nem lesz ilyen komoly
2011. nov. 2. 10:26
 2/9 A kérdező kommentje:
ja de, jól írtam :D
2011. nov. 2. 10:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani, mert lehet az még rosszabb, hogy hazudsz is neki!
2011. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Smartguy86 ***** válasza:
Gratulálok! Amúgy az őszinteség mindig jobb. Akármi legyen!
2011. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem minek kellett ilyen jellegű hazugságokkal generálni a feszültséget és úgy kelteni benne bizalmatlanságot, hogy nem is volt alapja. Ha nyers akarok lenni, akkor azt mondanám igen is megérdemled, hogy azóta is iszod a hazugságaid levét, sőt megérdemelted volna, hogy a kis félrelépésed miatt elhagyjon.

Ha kevésbé akarok nyers lenni, akkor azt mondanám mond el neki őszintén miért hazudtál, viszont cserébe ne várj semmi jót, mert amin az ember 2 éve őrlődik, hisz egy megcsalást nem könnyű lenyelni, majd utána kihúzzák alóla az alapokat és a képébe röhögve közlik, hogy hehe átvágtam a fejedet, hiába lenne ez pozitív hír, hát nem csaltad meg, rohadt nagyot tud vágni az emberen és teljesen összetudja zavarni. Neked kell tudni, hogy hogyan mászol ki ebből a gödörből. Akár folytatod a hazudozást, akár nem, ebből már csak sz*rul jöhetsz ki szerintem.

2011. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
egy kapcsolatban fontos az őszinteség, még akkor is ha 2 éven át nem mondtad el az igazat. 1x keríts rá sort és beszéld meg vele a dolgot, ha szeret, márpedig szerintem igen, akkor biztos h meg fogja érteni és új lappal kezdhettek "mindent"
2011. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


igazatok van! teljes mértékben megérdemlem és nagyon hülye voltam!

eddig azért nem mondtam el neki, mert neki is volt egy olyan "kalandja", hogy egy csajjal írogatott msn-en és megbeszélték, h felmegy hozzá egy kis hancurra... csak hát megtudtam és nem lett belőle semmi...


nagyon bántam azt az estét (mikor "megtudta" h "megcsaltam") már másnap, de ha akkor mondtam volna el neki, h mégsem...nem hitte volna el!


igazából csak abból veszem észre h nem bízik bennem, h nem enged el bulizni a barátnőimmel, de nem csinálok ebból problémát...nem akarok veszekedni vele, ezért neki adok igazat

veszekedni sem szoktunk miatta, csak engem nagyon bánt h hazudtam neki...mert nekem nagyon fontos az őszinteség és emlékszem, nekem sem esett jól, mikor le akart feküdni mással 1 éve

2011. nov. 2. 10:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Legalább egyetértünk abban, hogy hülye voltál :)
2011. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem is kicsit :S

nem is értem... 17 évesen h lehet ennyire hülye vki...áhh már teljesen máshogy csinálnám az egészet...

de hát ez van

örülök annak, h még együtt vagyunk :) nem gondoltam volna h mindezek után (2 év 5 hónap) még együtt leszünk...

2011. nov. 2. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!