Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jeleznétek párotoknak ha túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jeleznétek párotoknak ha túl sok pénzt költene arra, hogy egészségesen étkezzetek? Rengeteg bio, zöldségek, fehérje és vitamindús ételek, de ezek elég drágák.

Figyelt kérdés

A pénz megvan rá, csak maga a tudat, hogy havonta 120ezer elmegy 2 főnek ételre..

Az egészséges életmódot pártolom, mindent itthon készítünk, de az erre fordított idő és pénz. Néha csak ennék valami szemét kaját vele lustaságból, de ez nála szóba se jöhet.


2022. aug. 28. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Az napi 2000 ft csak egy főre.
2022. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha az ő pénze, nincs beleszólásom. Ha te is belefizetsz és soknak érzed, főzz magadra.
2022. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Miert kene jelezni? Te ettol meg ehetsz mast. Miert zavar, hogy mire kolti a sajat penzet?
2022. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

3

valszeg közös kasszán vannak, vagyis a kérdező pénzét is költi

2022. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Engem ebben csak a merevség zavarna. Az a része, hogy nem lehet néha egy pizzát vagy valami egyebet rendelni, egyszer sem, mert akkor vége a világnak.. Ez a része sokkal jobban zavarna mint az, hogy mennyi megy el kajára. Mindenképp beszélnék vele róla és megpróbálnék valamilyen köztes utat találni. Más területeken sem szeretem a merev, rugalmatlan embereket.
2022. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

te vagy a nő vagy a férfi?

tudnál említeni példákat, miket vesztek/esztek, mi volt a tegnapi és a mai menü például?

2022. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Beteg ember?

En olyan embwreket ismerek akik ilyen nagy biomániásak akiknek mind van vmi baja. Vagy gombásak, vagy foginyvérzéses, vagy erszukuletes visszeres es mind fiatal pedig ugy ertve hogy 3p feletti.

De az ilyen betegesek kezdik ezt a hu minden bio legyen meg millio teafőzet meg vitaminok. Es igen 50 ezer pluszok bizti elmennek csak ilynekre

2022. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

*amig az ő pénzét költi ilyenekre nem az enyemet addig nem érzem jogomnak beleszolni.

Ha engem tukmál drága ilyenekkel nemigen fogadom el. Max egy szem vitamint de nagyon redukálom azaz oke egyszer egy 6000 es dobozbol 1 teafu de semmiképp nem lesz rendszer caak alkalmilag egyet elfogadok. Mert aztán meg visszaélnek vele hogy ő rám mennyit költ meg értem mennyi mindent megtesz es fegyvernek használják fel kesobb.

2022. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen, jelezném. De pont az ilyenek miatt eleve nem mennék bele közös kasszába. Nálunk ő ugyan nem étkezik kifejezetten egészségesen, de jóval többet költ kajára, mint én. Eleinte fele-fele arányban fizettük, aztán egy idő után rájöttem, hogy én nem akarok ennyi pénzt költeni kajára, inkább költeném másra, szóval most már csak az én részemet fizetem, ő meg csak a sajátját. A közös dolgokat továbbra is felezzük. Így sokkal egyszerűbb és nem csak pénzt spórolok vele, hanem idegrendszert is, nem veszekszünk ilyeneken.
2022. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Bzdmeg 120???? Kettőnknek olyan 400 a kaja/bolt. (Ebben benne van minden. Tehat tisztitoszer stb)
2022. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!