Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, ha egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy házas férfi azt mondja egy nőnek, hogy "nem kéne bolygatni ezt a dolgot"?

Figyelt kérdés

A nő egyedülálló, a férfi házas. Eddig csak barátság volt köztük. A férfi feltűnően sokat foglalkozott a nővel, ahhoz képest, hogy házas. Sok-sok beszélgetés és szóbeli, lelki törődés... Valahogy benne van a levegőben, hogy mintha ez már nemcsak tiszta barátság lenne, de akkor mi?

A nő rákérdez világosan. A férfi azt mondja, most sürgős magánéleti dolga van, és kér pár napot, amíg visszaír (máskor mindig rögtön válaszol szinte, szóval időt akar nyerni).

És akkor csak annyit ír: "nem kellene bolygatni ezt a dolgot"... és tartani akarja továbbra is a nővel a kapcsolatot.


A nő jól sejti, hogy ez a "dolog" valami, ami túlmutat a barátságon, de nem történhet meg köztük, tehát, hogy itt van valami?


2022. aug. 28. 21:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
Vonzódik, de van benne annyi gerinc hogy gondol a feleségére.
2022. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy olyan valami, ami igazából semmi.

Egy másik életben lehetne belőle valami, de életből mindenkinek csak egy adatott.

2022. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
a nő el akart ekkor köszönni a férfitól, de ő kérte, hogy folytassák...
2022. aug. 28. 21:35
 4/40 anonim ***** válasza:
34%

szerintem szerelmes beléd, vagy nagyon közel áll ehhez.

a házassága tré lehet, ha veled már itt tart.

és sztem azért akar veled kapcsolatban maradni, mert szeret, és most őrlődik, mi legyen.

adj neki időt.

de ez már sztem sem barátság... szerelem

2022. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
60%
A férfi meg akarja csalni a feleségét ezzel a nővel.
2022. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

5

akkor nem mondta volna, h. ne bolygassuk ezt a dolgot... nem akar róla beszélni, szexuálisan sosem próbálkozott be, annál intelligensebb. még csak egy bókot sem eresztett meg soha.

2022. aug. 28. 21:40
 7/40 anonim ***** válasza:
84%
A nő egyedülálló. A férfi házas. A nő jobban teszi, ha keres egy egyedülállót. A nő nem társalkodónő. A férfi beszélgessen a feleségével.
2022. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az utolsóval.
2022. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

nekem több ffi barátom van, soha senkivel még csak fel sem merült...


nagyon ortodox szemléletnek tartom, h. egy házas nem beszélgethet ellenkező neművel.

és ahogy mondtam, ki akartam ebből lépni... kérte, maradjak.

azóta ezt a témát nem érintettük...

2022. aug. 28. 21:45
 10/40 anonim ***** válasza:
92%

Semmit sem jelent!

A te szempontodból egyetlen lényeges információ, hogy nem független. Nyilván nincs súlyos magánéleti válsága, és eszébe sem jut elválni.

Ha szeretnél szerető lenni, és várni a soha nem bekövetkező csodára, akkor még majd egyszer dughattok is, ha elég bátor lesz.

2022. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!