Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után “természetes”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után “természetes” a szex gyakoriságának csökkenése?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a párommal, eddig hétköznapokat nézve napi egyszer, hétvégén legtöbbször kétszer szexeltünk. Az utóbbi időben ő többször is elutasítja a közeledésemet, mert “fáradt”, illetve sokszor nem mond semmit, csak egyértelmű, hogy nem vevő rám. Így jelenleg kb. 2-3 naponta van szex, amit én keveslek… még úgy sem történik semmi, hogy együtt zuhanyzunk. Ennyi idő után már ennyivel kevésbé érdekli a dolog, vagy ez csak a “természetes” csökkenés? Én vagyok túl nimfomán, ha igényelném a napi 1-2 alkalmat? (28/N)
2022. aug. 31. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem ugyanannyi az igenyetek. Vagy elturod vagy mast keresel.
2022. aug. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Minden ember más, nektek nem egyezik a szexuális igényetek, az ágyban nem passzoltok.
2022. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor igényeltem ilyen gyakran a szexet, amikor nem elégültem ki rendesen 1-1 alkalommal. Nálad lehet szó ilyesmiről? Te lezsibbasztod rendesen a barátod szerszámát, 2-3 napra "jól lakik", te viszont ott maradsz felizgulva.
2022. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Azért a 2-3 naponta szerintem egyáltalán nem kevés, főleg meló mellett, amikor tényleg fáradt az ember.

Nekünk az első pár hónapban is volt olyan, hogy 2 hétig nem volt semmi. Most, lassan 2 év után mondjuk volt, hogy 1 hónapig nem volt, azt már én is keveseltem.

2022. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Két eset lehetséges:

- Nem egyezik a libidótok, te többet igényelsz, mint ő. De ha egyezik is a sok munka, fáradság rányomhatja a bélyegét a szexre.

- A másik meg, hogy vannak olyan emberek akik nem tudják úgy kimutatni a szeretetüket a párjuk felé, ahogy az igényelné. Ezért a párjuk csak úgy érzi szeretve magát ha minden nap van szex. Tehát a szexen keresztül érzi azt, hogy ő szeretve van. Nem ugyanaz a szeretetnyelvük és ezért "kapaszkodik" a mindennapos szexbe, hogy érezze, hogy szeretve van. Ha meg elmarad egy két napig a szex, akkor úgy érezheti magát, hogy a másik nem szereti pedig igen, csak nem tudja úgy kimutatni, hogy a másik is érezze.

2022. aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Nem, a csökkenés még nem normális ilyenkor, így valószínűleg tényleg az igényeitek mások.

Szintén 28N vagyok, szerintem nincs baj veled sem, én is igényelném minden nap.

2022. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem (28 L) volt olyan időszakom, amikor nem kívántam a szexet. Nem értettem, mert igazán szerelmes vagyok, igazán vonzó a partnerem és igazán jó vele a szex, mégsem volt libidóm (párkapcsolatunk is rendben). Amikor mégis belekezdtünk, akkor jól jöttem ki belőle, de idő kellett amíg bele tudtam zökkenni. Volt, hogy 1 hét is kimaradt. A párom igyekezett elnéző lenni, utána olvasott a neten, látta, hogy van ilyen, és nem szabad b*sztatni ilyenkor a másikat. Őszintén beszéltünk erről. Én a lelki okokat kerestem, terveztem orvoshoz bejelentkezni, de aztán BUMM, elmúlt, és megint annyit szexelünk, mint az elején (heti 5-6), nekünk alapból ennyire volt igényünk.

Nem tudom, mi lehetett ez. De van, hogy nincs semmi baj, mégis van valami. Beszéljetek erről.

2022. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
2-3 naponta nem keves …
2022. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hmm nálunk 5 év után volt kb, hogy csökkent a mennyiség, de azóta is inkább hullámzó, van amikor minden nap, van amikor simán kimarad 1 hét. Betegség miatt volt amikor több is kimaradt, de semmit nem jelent ennyi idő után.

Abban viszont lehet valami amit itt valaki mondott, hogy te kielégülsz rendesen? Pl nekem mindig van orgazmusom, ez alap nálunk, de volt olyan, hogy 3 kellett ahhoz, hogy azt érezzem, na ki vagyok elégítve. A párom viszont ha elélvez, akkor nem tud nyomni több menetet, szóval én pár óra múlva ugyanúgy kívántam, hiába volt orgazmusom. Nincs nálad ilyen?

2022. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Minimum 5 év,én 1 éve vagyok a Pârommal de naponta van sex , hétvégén néha 2 is egy nap.47/f
2022. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!