Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyot csalódtam páromban mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot csalódtam páromban mit tegyek most?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt és idénre terveztük a babát de, elkezdte húzni az időt. Végülis megállapodtunk abban hogy ősszel bele vágunk a témába erre azzal jön most nekem hogy lesz pénzünk a gyerekre? Hogy fogjuk kifizetni a 7x gázszámlákat majd? Meg a kedvencem úgy is meg hosszabbítják a babavárót úgy halottam. Pénzünk van anno még 3 éve azért nem vállaltunk mert nem indult még be úgy igazán a vállalkozása van lakásunk is én is dolgozom. Én 30 vagyok ő 33. Nem tudom meddig bírom még ezt így.
2022. szept. 1. 09:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Ha neked nem is tetszik, de igaza van.


Egy gyerekhez kell egy biztos alap, és, hogy egy stabil állandó hátteret tudtok e biztosítani.


Ezt nem szabad elkapkodni.

2022. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Félti a kényelmes életét, nem akarja a megszerzett biztonságát veszélyeztetni egy gyerekkel. Van, akinek a babuci a fontos, mert érzelmi motivációja van, és van, aki meg inkább kiélvezné azt, amit végre megteremtett, és kétszer is meggondolja, hogy belevág-e az ismeretlenbe. A gyerek persze öröm, de amellett a legnagyobb stresszforrás egy kapcsolatban, végtelen vitaforrás lehet bármi, ami vele kapcsolatos, jah, és konstans pénznyelő, és ehhez még az se kell, hogy valami extrája legyen a gyereknek (betegségtől az érzékenységig bármi). Ha nem így lenne, nem menne gallyra annyi kapcsolat, és nem lenne annyi egyedülálló szülő, ill. mozaikcsalád. Csak van, aki ezt az oldalát (is) látja, van, aki meg (csak) a másikat. Én is fiatalabb koromban azt hittem, majd megjön a vágy, majd lesz... hát nem jött, sőt, csak egyre inkább ragaszkodom ahhoz, hogy nekem ez bizony nem kell. Üljetek le és beszéljétek át, mert amíg neki folyamatosan csak kifogásai az erősebbek, te meg csalódottságot érzel, addig nem egy irányba haladtok.
2022. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

1 éve még mi is gyerekben gondolkodtunk, aztán úgy döntöttünk hogy ebben a helyzetben nem. De ez közös döntés volt és nem első lett volna,nekem már van egy 10 éves, neki meg egy 18.


Mindenképpen üljetek le megbeszélni, a gyerek az legalább 20 éves "befektetés", felelősség, kiadás. Lehet hogy beijedt, nem is akar már.

2022. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%

Bocsi, csak feltételezés, nem lehet hogy túl következő lettél a témával kapcsolatban? Minden nap zaklatod a gyerekkel? Nem minden férfinek jön ez be.

Nekem még sajnosnninxs gyerekem, 30 feletti vagyok már pedig. De azért eszembe jut mostaban, hogy talán nem is nagy baj hogy nincs. Iszonyat hogy mi lett ebből az országból/világból. Egyik csapás a másik után. Semmire nincs garancia. Sajnos a párkapcsolatra sincs. 😏 Ma még együtt vagyunk, holnap már nem.

Még nem vagy kifutva az időből. Várjátok ki mi lesz az elkövetkező hónapokban, rezsi stb. Ha könnyen veszitek az akadályt, hátha lelkesebb lesz

2022. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
Bocs a sok hibáért. Átírta a telefon 🙄*
2022. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%

Nem akar gyereket!

Három opciód van:

1. Szakítás/válás

2.elfogadod hogy nem akar, és nem erőlteteted többet.

3. Csakazéris addig erőlteted amíg nem adja be a derekát. Aztán csodálkozol hogy miért nem foglalkozik veletek. Mikor ő adja be a válást, akkor pedig telesírod a világot hogy milyen szemetek a férfiak. Arról pedig mélyen hallgatsz hogy igazából az egész a te hibád, mert nem vetted a lapot hogy nem akarja.

2022. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, durván le van pontozva, aki megerősíti, ami a kiírásból eléggé egyértelmű: a PASI EGYSZERŰEN NEM AKAR GYEREKET, mert meggondolta magát/soha nem is akart igazán, és más a prioritás neki. Nyilván fáj az igazság, de nem a válaszadókon kell leverni, hanem rajta, hogy akkor vállalja fel, és ne húzza az agyadat feleslegesen!
2022. szept. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem akar gyereket. Nem gond, csak mondja meg.
2022. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!