Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyot csalódtam páromban mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot csalódtam páromban mit tegyek most?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt és idénre terveztük a babát de, elkezdte húzni az időt. Végülis megállapodtunk abban hogy ősszel bele vágunk a témába erre azzal jön most nekem hogy lesz pénzünk a gyerekre? Hogy fogjuk kifizetni a 7x gázszámlákat majd? Meg a kedvencem úgy is meg hosszabbítják a babavárót úgy halottam. Pénzünk van anno még 3 éve azért nem vállaltunk mert nem indult még be úgy igazán a vállalkozása van lakásunk is én is dolgozom. Én 30 vagyok ő 33. Nem tudom meddig bírom még ezt így.
2022. szept. 1. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha nagyot csalódtál benne, akkor beszéljetek 🤷‍♀️ Mondd meg, hogy igen, szerinted ki tudjátok fizetni a gázszámlát, ami egyébként lakásban kétlem, hogy az egekbe rúgna. Nekünk a 70 nm-es, nagy belmagasságú lakás fűtése is alatta marad az éves limitnek, 13 éves cirkóval és 1000 éves ablakokkal. Amennyiben ez csak egy újabb kifogás (sanszos) a részéről, és nem tud őszintén beszélni, akkor fontolóra kellhet venni a válást. Van ilyen.
2022. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Beijedt. Nincs sok időd már vesztegetni ha gyereket szeretnél. A te órád már ketyeg, ő meg úgy van vele hogy ráér még.
2022. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem az a baj, hogy kifutnál az időből, hanem nagyon úgy tűnik, hogy csak hiteget.
2022. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem évek óta gyártja a kifogásokat csak most lettek kétségei akkor érdemes egy nagyobb beszélgetést megejteni róla, mivel szerintem most sokan félnek sok mindentől. Viszont valóban ketyeg az idő, én is 30 évesen szültem, nekünk is megvolt hozzá a feltétel, legyen meg a saját lakás. Amint meglett aznap este megkérdeztem, hogy akkor kidobhatom a fogamzásgátlót? A válasz igen volt, most 3 hónapos a fiúnk. Ellenben ha most kellene rajta gondolkodni már nem biztos, hogy nem lennének kétségek. De olyan soha nem lesz hogy ideális időpont.
2022. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Semmi értelme tovább húzni, mert ha nem akar gyereket akkor kell találnod másik párt, az idő akkor mondja meg most. 30 évesen, 6 éves kapcsolatban egyszerűen nincs semmi amire várni kell, politikai helyzettől függetlenül mindig születtek gyermekek ez nagyon kifogás szagú
2022. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha van lakás, pénz, akkor egyáltalán hogy jött fel a babaváró?
2022. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

Ez azért nem igazi csalódás. Minden érve sajnos helyes, bár ha tökéletes helyzetre várunk sohasem lesz gyerek.


A gyerek bizony HIT kérdése, nem vallási értelemben. Hiszek és bízok magamban. Nála inkább rejtett félelem lehet az ok.

2022. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Olyan sok gázt fizettek, hogy nektek majd a hétszeres árat kell?

A babaváróra tényleg nem érdemes alapozni, viszont ha anyagilag belefér, akkor ezt neki is tudnia kell. Szóval valószínűleg nem akarja már, és nem mondja meg az okát.

2022. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Micsoda nyomorult szarhàzi... Hogy reálisan gondolkodik és nem akar a mostani nyomorúságba gyereket. Fúj fúj fúj!

(irónia)

Komolyan nem gondolkodtál még el ezen?

Költői kérdés... Ehh...

2022. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem valahol racionálisan gondolkodik, most én sem vágnék bele gyerekbe, ebben a gazdasági helyzetben
2022. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!