Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet jól együtt élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet jól együtt élni?

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve vagyunk együtt,eddig minden nap együtt voltunk,kirándulások,hosszú hétvégék stb.

Van egy lányom az előző kapcsolatunkból,úgyhogy most hárman élünk együtt,eddig már 3 éve csak vele éltem,egyedülálló anyaként.

Na most,az volt minden vágyam,hogy összeköltözzünk,de most hogy megtörtént,tökre szorongok.

Eddig ha hazamentem,de nem volt kedvem elpakolni,akkor jó volt az úgy…

Most ha nincs időn erre,egész nap frusztrált vagyok,hogy biztos jó rendetlen nőnek tart stb…

Ő nem várja el ezeket,én várom el magamtól.

2 napja lebetegedtem,és érzékenyebb is lettem,és nagyon zavar,hogy így lát,taknyosan,vörös szemmel,ő persze vigyáz rám,mondja,hogy pihenjek,de akkor is.

Egy szorongás lett rajtam úrrá,ami sosem volt eddig.

Olyanokon szorongok,ami nincs a közelben sem:

“mi van,ha majd kihul a kapcsolat,

Majd kiabalni fogunk,majd elhagyjuk magunkat,majd unalmas lesz stb” es ezekkel a hulyeseggekkel rontom el a mostani szep pillanatainkat.

Meg egy nagyon furcsa dolog,rettento bizonytalan is lettem:

Ma hus lesz a vacsora,jo?

Erre o,csinalj amit te szeretnel.

En eszre se veszem azt,hogy oke,akkor jo lesz igy? Csak a valaszokbol….

Kerlek segitsetek,mit tehetnek.

Nyilvan nagy dolog az osszekoltozes,voltam mar egyedulallo anya es bekapcsolt valami oszton,es vissza szeretnem kapni az onfeledt enem.

Vagy ez normalis,mivel csak 2 hete koltoztunk ossze?

Tovabba hozza koltoztunk,es nem erzem ugy otthon magam,pedig arra is azt mondta,hogy ez mar kozos.

Valami lelekerositot kernek legyszi,tudom,hogy en vagyok a hibas,de kavarognak bennem az erzesek.



2022. szept. 1. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmm... Az ilyenfajta magabiztosságnak már rég ki kellett volna alakulnia. Hogy mered vállalni a rosszabb napjaidat is meg a rosszabb oldaladat és nem próbálsz mindig tökéletes lenni.

Randizási fázisban okés még az ilyen.

2022. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a saját kecód megvan?


vagy eladtad, kiadtad? csak albi volt, és most nem tudnád fenntartani?


sztem valójában nem akartál te összeköltözni, ez inkább az vágya volt, plusz nem vagy felszabadult vele, nem tudod elengedni magad.

lehet jobb lett volna külön-külön, attól még összejárhattatok volna...

a gyereknek is nagy váltás új helyet és körülményeket megszokni.

egy ismim szintén egyedülálló volt, 2 gyerekkel, és nem költözött össze a párjával, míg a lányok 17-18 évesek nem lettek, de ettől még ugyanazzal a ffival működött jól a kapcsolata, most költöztek össze pár hónapja.

2022. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* az Ő (ffié) vágya volt.
2022. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Helló sorstárs!


Szintén egyedülálló anyukaként költöztem össze a párommal. Ugyanezen megyek keresztül, szorongok, attól félek hogy ellaposodik, kihűl a dolog, hogy nem vagyok mindig csúcsformában, hogy nem lesz elégedett, stb. Nekem mondjuk elég nagy trauma volt, mikor egyedülmaradtam, talán attól rettegek nehogy újra megtörténjen. Nekem azóta ő az első férfi az életemben, (kapcsolatból-kapcsolatba ugrálni a gyerek érdekében sem akartam) remélem az.utolsó is. Lehet hogy nálad is hasonló gyökerű a dolog.

2022. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem én is találok majd ilyen érzékeny lelkű barátnőt, mint a kérdező és a négyeske!
2022. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!