Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok arról, ha a pasitok belájkolná az exe profilképét?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy tavasszal még találkozni akart vele, beszivelte az egyik fotóját instagramon, de elmondása szerint már tovább lépett. Tengnap mégis belájkolta az új profilképét?
2022. szept. 2. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

te írtad ki az alábbi instás kérdést is? menj pszichológushoz.

húha, belájkolta, most mi lesz... tiszta dedó!

te sem magadban nem bízol, sem a párodban, így lehet az exével mégis jobban járna.

2022. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

mint az oviban ...


Tudod mit?


Inkább szakíts vele, mindenki jobban jár.

2022. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Semmit, én is szoktam "lájkolni" az exem fotóit, örülök hogy jól megvan.
2022. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Észre se venném, mert nem nyomozgatok a netes aktivitása után. De ha valamiért mégis, akkor se érdekelne.
2022. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Szánalmasnak tartanám
2022. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Mai napig belájkolom az exem képeit sőt még a sztoriját is megnézem. Egyik közös haver mesélte, hogy mikor az exem meglátja hogy lájkoltam akkor napokig arról beszél hogy én még mennyire odáig vagyok érte és hogy vissza akarom őt kapni. Mivel pont az ellentéte történik, így mindig jókat kacagok ezen :D
2022. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: de gondolom nem is akartál vele még pár hónapja találkozni.
2022. szept. 2. 20:46
 8/9 anonim válasza:
100%
Lehet ovis vagyok, de nekem nem esne jól.
2022. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7!

Ez tény.

Na de lényeg a lényeg én nem lennék együtt olyan férfival aki még az exével akár találkozgatni. Persze most lehet azt mondani, hogy működhet barátság szakítás után meg ilyenek, én ebben viszont saját tapasztalat miatt nem hiszek

2022. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!