Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában frusztrált a barátom, ezért ritka a szex. Ebben az esetben kezdeményezzek, vagy inkább hagyjam békén?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos probléma, amin folyton stresszel, sokszor nem is alszik jól miatta. Ez a probléma - legalábbis bízom benne, hogy csak ez az oka - hatással van a szexuális életünkre is, heti 1 / kétheti 2 lett a mennyisége.


Nekem hiányzik, de nem szeretnék követelőző vagy önző lenni, természetesen megértem, ha frusztrált és így nem kívánja.

Plusz, az elutasítás sem esne jól, de ez mellékes.


Ti mit tennétek? Kezdeményeznétek, hátha van hozzá kedve, vagy inkább hagyjam békén, és várjam meg, hogy ő mikor szeretné?


2022. szept. 3. 10:51
 1/8 Musztafa Kebab ***** válasza:
62%
Hagyd békén!
2022. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Az a bizonyos probléma amin stresszel az meg fog oldódni?

Tesz érte hogy megoldódjon?

Mert ha minden marad a régiben akkor ne várj változást.

2022. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, egy (nagy)része úgy néz ki, végre rendeződni fog a hét elején, viszont kisebb megoldatlan gondok még maradni fognak így is. Kérdés meddig, azt nem tudom.
2022. szept. 3. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Pedig a stressz segít levezetni a feszültséget.Én próbálkoznék.
2022. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Nekem ez logikátlan, ha stresszes vagyok, jó levezetés a szex. Nem vagy önző egyáltalán.
2022. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

"Igen, egy (nagy)része úgy néz ki, végre rendeződni fog a hét elején"

Akkor addig hagyd békén, utána próbálkozz.

2022. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem simán le lehet ülni, megölelni és megmondani, hogy neked lenne nagyobb igényed, de tiszteletben tartod ha úgy érzi, hogy most a stressz miatt neki nem ez a prioritás, csak tartsa észben. Ennyi.
2022. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
A szex nagyon jó stresszoldó.
2022. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!