Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Motor balesetet szenvedtünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Motor balesetet szenvedtünk a barátnőmmel viszont ő azóta nem mer motorra ülni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Két hónapja volt egy elég nagy balesetünk Olaszországba motoros túrán. A barátnőm csak a kezét törte én viszont szinte mindenem. Most hogy már levették a gipszet mindkettőnkről úgy voltam vele hogy kéne venni egy motort mert hogy azért még októberben elmehetnénk motorozgatni valamint jövőre egy Balkán túrával kezdhetnénk a szezont. Viszont ő kijelentette hogy soha többet nem fog motorra ülni és nem is érti hogy én ezt hogy gondoltam. Szerintetek ez a hozzá állása még változhat? Vagy hogy kéne megint hozzá szoktatni a motorozáshoz?

2022. szept. 6. 07:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Majd idővel változik. A lelki trauma még nem múlt el.
2022. szept. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Abban ahogy apa vezet, én sem bízom. Csak ha rá vagyok kenyszerülve akkor utazom vele. Egyébként nem.

Vannak olyanok akiknek sem reflexe vagy rutonja nincs kiszalad egy macska vagy őz es meghalunk. Ilyenekkel en sem akarok utazni!

2022. szept. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
*rutinja nincs
2022. szept. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi nekünk autó balesetünk volt. A mai napig van olyan hogy rettegek az autóban. Az első pár hónapban még a víz is levert, ha be kellett ülnöm. Idővel javulni fog, de nem megy egyik percről a másikra.
2022. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami nem megy, azt ne erőltesd már. Nagyon sok baleset van, így nem csoda, hogy tart ettől.
2022. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván úgy gondolja, hogy kapott még egy esélyt az életben . Nem fogja kockáztatni.

Tartsd tiszteletben és ne erőltesd.

Halj meg egyedül legközelebb.

2022. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hagyj neki időt, bár általában aki egyszerre nem ül vissza az nem is nagyon fog.

Én se motoroztam 1 hónapig, tegnap mentem egyet a Balatonra. Pedig bennem is bennem van a félsz.

Párom 1 hónapja hallt meg motorral, nem ő volt a híbas.

De én pl még most is agyalok, h lehet eladom a sajátom és befejezem.

N 30

2022. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
6 Te meg egy jó nagy bunkó vagy már bocs!
2022. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar minek eröltetni?
2022. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 2es ezt nem tudom honnan vetted ugyanis én semmilyen hibát nem vétettem, egy beláthatatlan kanyarban előzőt egy auto és frontálisan ütköztünk a motor ott maradt mi pedig elszálltunk. Kicsit elszomorít hogy a többség úgy gondolja hogy nem is fog motorra ülni.
2022. szept. 7. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!