Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként mit tennél, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mit tennél, ha ez kiderülne?

Figyelt kérdés
Mit tennél, ha a párod mondjuk egy, másfél év után bevallaná, hogy amíg egyedül volt, néha elment prostikhoz. Tegyük fel, hogy addigra megszeretted, a kapcsolat egyébként működik. Szakítóok lenne, undorodnál tőle vagy nem érdekelne?
2022. szept. 7. 21:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Azonnal menne a háztól az olcsó hímribi
2022. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Szakítanék. Tök mindegy lenne, szeretem vagy nem. Ezek után rekord idő alatt ábrándulnék ki
2022. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Undorodnék.
2022. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem érdekelne.
2022. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem zavarna, ha mellettem nem csinalja!
2022. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Engem az a része zavar hogy költött rájuk… amikor rám/ránk kellene…

De ha csak úgy becsúszik és nekem veszi a virágot/udvarol/velem randizik stb.. vele meg nem, és egy sör árát költi csak rá akkor talán nem zavarna annyira mert nem tett előrébb a másik lánynál.

(Azért írok ennyire pénzorientáltan mert közös célok eléréséhez pénz kell, és én egy olyan társat akarok akivel tudok haladni)

Amúgy meg mivel egyenlőség van”” meg kapcsolatban vagyunk és elvileg mind a ketten… akkor amit szabad neki/azt nekem is…

2022. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

A prosti szó nem feltétlenül útszéli lányt jelent.

Mit jelent "amíg egyedül volt"? Nem voltatok akkor még együtt vagy valami utazásod és távolléted alatt történt, de már együtt jártatok?

2022. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Amíg egyedülálló volt.
2022. szept. 7. 22:25
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

#8

Okos nő ezen átsiklik. Most tényleg mi ezzel a baj?

Miért bánt akkor a dolog? A "prosti" miatt?

2022. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem tapsikolnék örömömben az biztos. Mindenképp leszögezném, hogy ha prostival csal meg, az még nagyobb bűn a szememben, mint a sima megcsalás. Maga a tény is felvet kérdéseket, hogy erre volt igénye.

Nem szakítanék, de valószínűleg másképp néznék rá.

2022. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!