Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés
Közel 19 éve vagyunk együtt a párommal, a kapcsolatunkból 4 gyermek született. 2007 óta a páromra rájött néha a csajozási hajlam, persze elmondása szerint egyikkel se történt soha semmi. A nőket mindig azzal a dumával szédítette, hogy én megcsaltam. Mindegyik nőügye piszkosul fájt, de megbocsátottam mindent mert szerettem. 2015-ben sajnos én csaltam meg ténylegesen, azóta is bánom, vezeklek érte. Bár akkor megbocsátott, 2016-ben felszínre jött nála a dolog és ezzel az indokkal újra nőzésbe kezdett, majd azzal zárult, hogy elment itthonról 1 hétre és mikor visszajött azt mondta kezdjük tiszta lappal, ezután lettem várandós a kislányunkkal. Terhességem alatt összeszűrte a levet egy nővel, aki azt állította hogy voltal együtt (amit én el is tudok képzelni) de elhittem hogy nem volt semmi, majd ugyanennek a nőnek míg én valjúdtam szerelmet vallott. Akkor mondtam neki hogy elengedem, menjen, de azt mondta csak engem szeret. Az elmúlt hetekben megváltozott, 1 héttel ezelőtt borította a bilit: neki nem megy, nem tud megbocsátani, már nem szeret. Velünk marad, de már nem kellek neki, éjszaka ölelhetem, és ő is ölelhet, de többet nem tud nyújtani. Lehetséges hogy 7 évig valaki csak megjátssza a szerelmet? Nem tudom elhinni hogy egyik napról a másikra valaki így megváltozzon. A nőügyeit leszámítva mindig hízelgős, bújós romantikus és szerethető féri volt, aki mindig meglepett egy egy szerelmes üzenettel, verssel, ha boltba ment mindig vett valami apróságot stb. Évek óta azon dolgozom hogy a bűnömet jóvátegyem valahogy, és a kedvére tegyek mindennel. Tanácstalan vagyok hogy rájött a kapuzárási pánik, feszedett újra valakit aki így megszédítette, vagy tényleg hazugság volt az elmúlt 7 év. Szeretem tiszta szívből, és nem akarom elveszíteni és a családot isu szeretném egybe tartani.

2022. szept. 8. 07:57
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
46%

Semmi sem tart össze jobban egy csalàdot, mint a közös hitel.


Muci, ahogy viselkedtél,azt kaptad.

2022. szept. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
2 hülye, 4 gyerek. Csak a szokásos...
2022. szept. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Eldöntöd, ez neked így jó, vagy nem jó. Maradtok együtt papíron, vagy elváltok. Gondolom, arról szó se lehet, hogy te mással szexelj, elvégre neki pont ez böki a csőrét. Miközben ő téged még a terhesség alatt IS csalt, meg valószínűleg már az esküvő előtt is, és azóta folyamatosan.

Lehet, hogy pont most jött egy új, akivel már nem csak szex van, hanem érzelem is. De egy percig ne áltasd magad, hogy nem dugott meg mindenkit és hogy hűséges lesz. Ha lerohad a farka valami ótvartól, akkor is szédíteni fogja a nőket.

Egy kérdés van: egyáltalán meg tudsz élni, ha elváltok? Mert a tapasztalat az, hogy ha egy feleség ennyire elnéző, annak mindig az az oka, hogy nincs hova mennie és csóró.

2022. szept. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Se veled se nélküled kapcsolat iskolapéldája. Szerintem ne bontsátok meg a család egységét, valamilyen szinten kötődtök egymáshoz annak ellenére mennyi disznóságot elkövettetek már egymás ellen. Beszéljétek meg,hogy legyen nyitott kapcsolat és kész ..
2022. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is folyamatosan csalt téged, és azzal áltatta magát, hogy mivel megcsaltad, megteheti... Most pedig valószínüleg komolyabbra fordult neki valakivel érzelmileg is, és ezért távolodik el teljesen
2022. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mathus ***** válasza:
67%

a kérdésre: a "szerelem", mint biokémiai folyamat 2-3 évig tart az agyban, ezt megújithatja/fenntarthatja a várandósság, a pozitív életmódváltás, a közös hivatás stb. de ez ennyi, és nem több. a férjed vagy talált egy fiatalabb szeretőt, vagy végleg elment tőled a kedve és bedepizett, mert rájött, hogy ennyi volt az élete, vagy mindkettő.

egy új hobbi, az ki tudja robbantani a depresszióból, ha csak ez van. ha van szeretője örülj, hogy a másik nő "átvállalja" tőled a szexet, amihez szerintem neked nem sok kedved van jóideje, és ha van is, az olyan nyögvenyelős, hogy inkább jobb ha nincs. a másik az, hogy a legtöbbször a szexhiány (vagy rossz szex) miatt mennek félre a pasik, nincs ebben nagy varázslat.

2022. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Társként szeret és ragaszkodik hozzád, szexuálisan viszont (már) nem vagy számára vonzó. Ez az időszakos megbocsátás, utána pedig nem megbocsátás csak duma.
2022. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy pontosan azt kaptad, amit eltűrtél tőle. Ha jól számolok a 4. évnél már elkezdett csajozni, ami utána sem változott, tehát (kisebb-nagyobb megszakításokkal, hacsak nem ment a háttérben végig), ebből a 19 évből 15-ben nem is voltatok hűségesek egymáshoz. (Oké, ő azt mondta, hogy semmi nem volt, de én ennyire nem lennék benne biztos. Illetve, ha neked rosszul esett, akkor nevezhetjük érzelmi megcsalásnak.)

Na és neki szültél 4 gyermeket...

Sajnos ha egy ilyen emberrel leállsz, ráadásul ennyi ideig vele is maradsz, az téged is minősít. A jelenlegi viselkedése a járulékos vesztesége egy szar kapcsolatnak. Ha ebben szeretnél lenni, hajrá, de valószínűleg előbb-utóbb el fog téged hagyni.

2022. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vagy, 19 éve vagytok együtt, ebből 15 éve csal(játok egymást), és 4 gyereket is összehoztatok... Erre ép eszű ember mit tud mondani teszerinted?
2022. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
De hülye vagy, neked is csalnod kellett volna őt vègig, nem lepottyantani négy gyereket.
2022. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!