Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lesz a kimenete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz a kimenetele ennek a kapcsolatnak? Valaki esetleg volt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Hétfőn összevesztünk a párommal, nem egy nagy dolgon, de ő besokallt. Egész héten nem is beszéltünk szinte. Én kértem, hogy személyesen beszéljük meg, viszont ő nem akarja. Időt kér. Azt mondta, hogy majd a jövő héten megbeszéljük. Amikor megkérdeztem tőle, hogy szakítunk-e, akkor azt írta, hogy ő ilyet nem mondott. A héten már csak a mai nap tudunk találkozni. Következő lehetőség jövő hét vége. Szerintetek mit tegyek? Én nagyon szeretnék személyesen beszélni erről, megtudni, hogy ő mit gondol, mit érez, de vhogy nem tudom rávenni, hogy találkozzunk.

(Én vagyok a lány a kapcsolatban, ha ez vmiben segít)



2022. szept. 10. 06:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem mindegy, hogy min vesztetek össze.

De ennek a vége az lesz, hogy te most be leszel idomítva. Most hagyja, hogy pitizz neki. Ő közben keres mást. Ha azt látja, hogy be tud csajozni könnyen, akkor könnyes búcsú. Ha nem, akkor nagy kegyesen visszaenged az ágyába. Te meg innentől inkább hallgatsz, és nem hozod fel, ha valami neked jó, mert félsz, hogy megint sarokba állít pár hétre.

Komolyan ilyen kapcsolatot akarsz?


Írj neki egy üzenetet, hogy köszönöd az együtt töltött időt, de most a külön töltött idő alatt rájöttél, hogy ti nem illetek össze. Minden jót, és isten vele.

Aztán tiltás, törlés.

Miért nincs tartás a mai nőkben?

2022. szept. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz, hogy "időkérés" címén húzza az idődet, majd szakít - ja és addig megdug ezt-azt.


Az exem gyakorlatilag 8. éve "időt kér". Sohasem mondta ki, hogy szakítsunk, csak kis térre van szüksége.


Szóval, ha jót akarsz, akkor ezt engedd el, sőt! Ilyen játszmázós idiótár hagyj a fenébe, mert csak téged pusztít vele.

2022. szept. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

de vhogy nem tudom rávenni, hogy találkozzunk - persze, mert csajozik ezerrel.

Ha összejön neki valaki, kidob (talán szól majd), ha hoppon marad, akkor visszafogad MÍG nem talál mást.


Semmi tartásod nincs, ha te találkozni akarsz vele. Engedd el a pitsába, tiltsd le, és kezdd el a saját életedet.

2022. szept. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az első mondja 👏👏👏
2022. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Menni akart mar, a vita csak ürügy. Irod, hogy semmiség. Persze, mert kapott az alkalmon, hogy lazít a kapcsolaton.
2022. szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős.

Részéről csak időhúzás és idő kérdése a dolog.

2022. szept. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod rávenni hogy találkozzatok?

Régen rossz ha ezt erőszakkal rá kell venni valakit hogy beszéljétek meg.


Figyi! Ő nem akarja ezt megbeszélni, és találkozni sem akar, és a mondandódra sem kiváncsi.


Én dobnám a pasit, bármennyire is fájdalmas a dolog. Legyen benned tartás!

2022. szept. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem nagy dologról van szó mit játssza az eszét, játssza az elérhetlent, a megbántottat. Így akar manipulálni, hogy legközelebb meg se nyikkanj, ha konfliktus alakul ki köztetek. Jól írják, ez az idomítás alapköve, majd később mindenért bocsánatot kell kérned, és teljesen idomulnod hozzá. Ezt akarod? Ugye nem.
2022. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez passzív agresszió. A problémákat meg KELL beszélni minél előbb. Ez a legrosszabb amit tehet veled,hogy hagy őrlődni,meg azt várja pitizz. Szerintem engedd el ezt a kapcsolatot ..
2022. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én teljesen más vagyok. Fene se beszelgetne már 1 vagy 2 héttel ezelotti dolgokrol. Mindig van úgyis valami uj.

Az erdekelne csak hogy pl ha el akarok menni valahova pl bulizni programozni inni vagy barmi jon velem vagy mnem. Ha szex kell kapom vagy nem ha éhes vagyok megyunk e kajálni vagy nem.


Egyszer ketszer kibalhézom magam ha vmi nem tetszik de en nem az vagyok aki heteken át is rágózik valamin az biztos. Nem idegelem magam feleslegesen senki miatt.

2022. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!