Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már hasonló tapasztalatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hasonló tapasztalatod pénzzel a kapcsolatodban ?

Figyelt kérdés

Több éve együtt élünk, szinte semmit nem kell költenünk magunkra, kajára és lakásra nem kell fizetnünk. Kaja max havi 30ezer de az ilyen szalámi üdítő tej nasi meg egy pár dolog tevődik össze. 6ezres villanyon kívül nincs közös kiadasunk.


Barátnőmnek van kocsija,amire nem kell sokat költenie. Van egy másodállása ahova az anyagot beszerzési áron kapja.

Ezen kívül mindenki vesz a melóba kaját neg fizeti a mobilt. De ezek se nagy tételek. Külön kasszán vagyunk.


Röviden tudom mennyije jön össze havonta de ilyen feltételek mellett jóval többnek kéne maradnia mint ami marad viszont a felretett pénze szinte semmit nem gyarapszik, viszont látszata nincs h hova tűnik el a pénze..


2022. ápr. 23. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha külön kasszán vagytok, akkor miért érdekel?
2022. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer: tisztasági : kozmetikai : ruhák : háztartásba való dolgok: hitel…
2022. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A kaja az meg tudja nyomni nagyon.
2022. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szalámi, üdítő, tej, nasi sem 30 ezer havonta, jártál mostanában boltban!? Neked tudnod kellene, hiszen ott dolgozol!

Hagyd már békén szegény lányt, van elég baja nélküled is!

2022. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Én nem mondanám, hogy hagyja békén, meg hogy külön kasszánál semmi köze nincs hozzá. Ha valakivel hosszú távra tervezek, akkor nagyon fontos legalábbis nekem, hogy milyen a pénzügyi kultúrája a páromnak. Lehet-e vele közös jövőt tervezni, esetleg gyereket vállalni vagy sem.

Én az exemnél ugyanezt láttam, elment a pénze, de semmi új cucca nem lett, meg se tudta mondani, hova lett a pénz, csak azt láttam, hogy soha nincs neki, hazudozott is össze-vissza, hogy mire költötte, aztán megelégeltem. Mondtam neki, vagy megmutatja a bankszámláját, vagy mehet.

Azóta megfogadtam, hogy nem megyek bele olyan kapcsolatba, ahol nem vagyok tisztában a párom anyagi helyzetével. Akkor se, ha külön kasszánál vagyunk. Nehogy már ne lehessen a pénzről beszélni egy kapcsolatban. Ülj le vele és kérdezz rá konkrétan, hogy mégis merre akartok (közösen) haladni és ki hogy áll a pénzügyekkel.

2022. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

En plasztikaj sebeszhez hisluronarc feltoltesre szoktam jarni,alkalmankent kb 200 ezret hagyok ott.

Kozmetikus is draga.

Mukormos.

Fodrasz. Ilyenekhez nem jar?


Etterembe nem jar?

2022. ápr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezz rá, beszéld meg vele, hogy mikre szokott költeni, mit tart fontosnak. Kicsit osszátok meg egymással a pénzügyi kultúrátokat. Mi itt csak találgatni tudunk.

Btw nálunk is volt ez téma a külön kassza ellenére, nyilván nem mindegy egy közös jövőtervezésnél, hogy a másik hogy áll a pénzhez, mennyire lehet majd vele adott esetben előre gondolkodni.

2022. ápr. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

"En plasztikaj sebeszhez hisluronarc feltoltesre szoktam jarni"



Gondoltam, hogy nem nyelvtanszakkorre szoktal jarni....



37F incel

2022. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hitele hál istennek nincs, fodrász ritkán. Étterembe nem jár/unk max 3havonta egyszer. Igazán ritkán programozunk csak.


Főzni sem kell csak ritkán kb havi 4x.

2022. ápr. 24. 10:13
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Biztos van valami tartozása, amit törleszt.
2022. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!