Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátnőmnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek? Annyira össze van törve, nem akarom még ezzel is bántani, de joga van tudni.

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőtt megerőszakolták, a tegnap pedig rajtakaptam a vőlegényét, amit egy másik lánnyal volt együtt. Mikor kérdőre vontam, azt válaszolta, megunta hogy "otthon állandóan csak a bőgés megy", és hogy szüksége van a nemi kapcsolatra, azt pedig a barátnőmtől nem kapja meg. Szerintetek beleszóljak ebbe a dologba? A barátnőm nagyon függ a párjától, félek hogy ezek után már nem bírna ki egy ilyen mértékű csalódást...
2010. szept. 25. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten igen ez így nagyon nehéz és borzaszó, de Tudnia kell! Alapvetóen, ha ilyen a barátja, hogy azt képes mondani: "otthon állandóan csak a bőgés megy" egy ilyen katasztrófa után... a barátnód jobbat érdemel!
2010. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ne mondj neki semmit.

A völegénye meg egy gyökér barom, ha esetleg jobban lesz akkor mond meg neki és az ilyennel nem szabad összeházasodni. Köcsög.

2010. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Én a saját barátnőmnek megmondanám. Fájna neki az biztos, de szerintem egy igazi barát megmondja mindig az igazat. Mindenképpen jobb lesz neki, ha kidobja. Az a srác ritka nagy görény, nem, hogy ápolná, vigasztalná. Helyette inkább félre kúr.
2010. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha elmondod neki nagyon durván össze fog törni, úgyhogy jobb lesz ha egy kicsit vársz vele amíg nem látod hogy kezd túl lenni a dolgon, mert különben nagyon durva vége lehet. :S Igaz, joga van tudni, de egyelőre jobb, hogy "amiről nem tud az nem fáj", tudom ez szemétül hangzik, de jobb lesz így neki.

2.voltam

2010. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el neki, még... Gondolom/remélem kap orvosi (pszichologustól) segítséget, és azt is sejtem, hogy addig nem lesz esküvő, míg jobban nem lesz. Kisebb baja is nagyobb lehet annál, mint h még ez is a fejére zúduljon, és persze az lenne a legjobb ha a vőlegény mondaná meg neki, normálisan, amikor már jobban van. Addig is próbálj ott lenni neki és segíteni rajta ahogy lehet.
2010. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az eddigi kapcsoltuk során nagyon minimális problémáik voltak, és engem elborzaszt, hogy az első komolyabb dolog ezt hozza ki abból a mocsokból. Még nem igazán tudtam eldönteni, hogy mit csináljak.... Továbbra is várom a válaszokat!
2010. szept. 25. 17:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Mond el neki,ezt tudnia kell!Túl fogja élni.Nem te vagy a szem. hanem a vőlegénye!
2010. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

Gondolj bele! Összeházasodnak, mert nem lesz jobban, te nem mondod el.

Aztán egy családi veszekedésből kiderül. És az is kiderül, hogy te tudtad.

Mit gondolsz, mit érez majd a barátnőd?

Mondd el Neki. Fájni fog, de légy Vele!

2010. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondd el nki....kiheveri majd lassan...de jobb mintha egy olyan fiúban bizna aki megcsalja ilyenek miatt:D
2010. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Megint csak azt tudom mondani, hogy ha jár pszichodokihoz, vagy vmicsoportba és jobban lesz, csak akkor mondd el neki, nem szabad elvenni minden életkedvét. Már ha tényleg nagyon szereti a srácot. Ha úgy érzed, hogy már el tudná viselni a dolgot, akkor mondd el neki, de csak akkor, ha vele tudsz utána maradni, akár pár napot. mondjuk egy közös csajos hétvégét szervezni neki utána, akár otthon, h ne érezze magát egyedül...
2010. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!