Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a mondás, hogy a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a mondás, hogy a nőket ” meg kell verni” ha nem viselkednek jól?

Figyelt kérdés

Többször is hallottam ezt a szólásmondást, hogy “ha a feleség nem viselkedik jól, le kell fektetni es elverni/fenekelni”.

Én alapvetően egy nagyon türelmes egyéniség vagyok, viszont nemrégiben estünk túl feleségemmel egy nagyobb hullámvölgyön. Rengeteget nyafogott az anyósa miatt vagyis anyukám miatt, és én hiába mondtam neki, hogy ne foglalkozzon anyukám hülyeségeivel, nem ér annyit a dolog. Inkább akkor ne menjünk el hozzá látogatóba. mindegy is most, hogy konkrétan mi volt a probléma, beszéltem anyukámmal rengeteget illetve az ő anyukájával is beszéltem, és tulajdonképpen mindenki igazat adott nekem. Akit érdekel hogy mi a konkrét történet, az itt olvashatja:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..


Summa summárom, Miután szép szavakkal nem tudtam meggyőzni illetve elmagyarázni neki, végül tényleg úgy döntöttem hogy bekeményítek. masszívan erős hangon én is elkezdtem vele ordibálni nem érdekelt hogyha külön akart aludni, megmondtam hogy én viszont nem bírom a nyafogását. És miután még erre is megsértődött, megfenyegettem hogy elköltözök otthonról (mivel van is egy másik saját lakásom amit most kiadok bérlőknek). Ezen fenyegetések hallatán mostanra megenyhült és rendben van minden.

Noha ez segített és megoldani a problémát, apósom, tehát apukája lazán azt mondta , hogy három nagy pofon kell neki. De vajon ezt hogy értette? Tényleg van ilyen nő akinek arra van szüksége hogy ilyen agressziót alkalmazzunk?



2022. szept. 13. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Elég alacsony társadalmi körökben mozoghatsz, ha ilyen szólást hallottál. Én sose hallottam ilyet és ha egy férfi kezet mer rám emelni, másnap már nem lesz neki.
2022. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez kb. pont olyan értelmes és barátságos megszólalás, mint Niedermüller mestertől a "rémisztő képződmény" jelző a fehér férfiakra.
2022. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, hogy ennyire empatikus vagy.

Remélem, hamar rájön, hogy egy tuskó a pasija, és lelép, ameddig még nem késő.

2022. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 olvasd el azért a másik linkelt kerdest… te hogy kezelted volna ?
2022. szept. 13. 17:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Verekedj egy 120 kilós birkózóval, te kis fsz.
2022. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 én úgy kezelem ahogy a többi itteni troll kamukérdést 🤷😁


A kérdésre válaszolva, csatlakozom ahhoz aki azt írta hogy nem lenne kezed miután rámemelted. Mondjuk ez a szubkultúra ahonnan téged szalajtottak szerencsére ismeretlen számomra.

2022. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6 vagyok, a kérdezőnek ment a 4-re, nem a 3-ra.
2022. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem értek vele egyet, azonban sok nő elég h*én nemgondolkodik, mert ilyen makikat keresnek alapból, akiknek behódolhatnak alapból.
2022. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már az üvöltözésért is elhagynálak, ha kezet emelnél rám még fel is jelentenélek. Nem tudom mit hisz, aki szerint normális verni akár nőt, gyereket, férfit. Szánalmasnak tartom.
2022. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te valami diliházban laksz? Életemben nem hallottam ilyen mondást. Értelmes ember ha nem tetszik neki valami, elválik. Bárkit is megverni meg bűncselekmény, akkor is ha hülye az illető. Te választottad, és a te döntésed minden percben hogy még vele vagy.
2022. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!