Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ilyenkor mi van? (Bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mi van? (Bővebb lent. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nem naon tetszik... és erről szól az én történetem:

1.nap elmondtam a barátnőmnek akk még fújjolta de másnak meg már mondta hogy ő így szerelmes belé meg úgy(Most egy este lett így belezúgva?)

Összehoztam őket mert állítólag tetszik neki de kiderült hogy valószínű hogy csak azért járnak mert a fiú egy barátjával fogadást kötött ... Persze nem dobta mert a pasi azt mondta hogy nem csak ezért

itt jött hogy felesz vagy merszeztünk és (nevezzük a fiút Petinek,am nem úgy hívják) És adom kellet Petinek egy szájjra puszit . Azt mondta a barátnőm hogy őt nem zavarja annak ellenére hogy a pasija.Meg is volt a szájjra puszi és azt mondta a fiú hogy : "Nekem jó szájjrapuszit adni ..mert én nem ugrok el"!Utána a barátnőmnek meg kellet csókolni egy pasit(egy kicsit tetszik neki,a pasi is totálra bele van zúgva)és itt jött a nehezebb : Nekem kellet megcsókolni "Petit" . Ő olyan könnyedén felugrott hogy oké . Nekem kellet egy kis bátorítás mert ez volt az 1. csókom.! Azt mondta a barátnőm hogy őt ez sem zavarja végül meg volt a csók és tökéletesen sikerült....(Ł) Utána megkérdezték "Petit" hogy milyen volt és azt mondta hogy jó! Engem is megkérdeztek én is azt mondtam hogy jó! És most jött az utolsó feladat ami a "peti" feladata volt meg kellet csókoljon valakit megint mindenki rám nézett én meg jó barátnő ellenére (annak ellenére hogy szeretemm volna hogyha engem csókol meg ) azt mondtam hogy ink a barátnőmet csókolja meg hisz ők járnak együtt..Erre a fiú kijelentette hogy : "Én nem akarom megcsókolni..(10 mp hatás szünet,amiközben mindenki meglepődött)..de persze csak azértt mert félek hogy ezek után elrontom. Végülis rávették hogy csinálja meg és utána mondták hogy ez nem volt jó(1. közös csókjuk volt) utána megkérdezték hoyg melyik csók volt jobb a: "Peti vagy a másik fiúé!" és erre azt mondta hogy a másik fiúé kicsit megharagudott utána rám amiért a fiújának rosszul esett ..Utána msn -en mondta a fiú hogy jó volt a felesz vagy mersz!!!

Nah kb ennyi! Most én szemét voltam ? Vagy tetszek neki? Köszi a normális választ !!!


2010. szept. 25. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
most vagy nekem van este és egy rohad.t xar nap után nem fogtam fel,vagy tényleg ennyire összevissza írtad?:Omert nem értettem semmit
2010. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nah szóval, Mi Van? :D
2010. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig jól írtam le csak a leghitelesebben akartam ezért írtam így mert így történt!! :'(
2010. szept. 26. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:

úristen ehhez még nap közben sincs eszem nem hogy este egy rettenetes nap után =D

am jah, egy jó tanács: nőj fel...=D

L/16

2010. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!