Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ez számotok is szörnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ez számotok is szörnyen kiábrándító lenne? Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap a párommal szeretkeztünk, most én lovagoltam, azt gondoltam ő is élvezi, szabadok a kezei, lehet kalandozni, ott pattognak előtte a cicijeim, abban a pózban amiben volt, hogy akár még magát a “behatolást” is nézhette volna. Erre ő megszólalt, hogy “Annyira semmi kedvem holnap dolgozni menni” nem egészen értettem a dolgot, de vártam valami olyan befejezést, hogy “itthon maradhatnánk és csinálhatnánk ezt egész nap” vagy valami hasonló, hogy köze legyen a szexhez, hogy annyira élvezi, stb. De nem, csak elkezdte mondani, hogy mert mennyi dolga van, és még bevásárolnunk is kell, meg stb. Meg hogy be kell mennie beszélni a főnökkel, meg ilyesmi. Aztán tartott némi szünetet, amikor éreztem, láttam, hogy elment, majd folytatta a beszélgetést. Utána le is szálltam róla, mert ez az egész teljesen elvette a kedvem, mivel nekem is eszembe jutott a mai munkanapom, amit nem neveznék izgatónak. Kérdezte, hogy “neked is megvolt?” Erre picit csalódottan mondtam, hogy sajnos nem. És utána mondtam, hogy most nagyon jól esne némi kényeztetés, erre mondta, hogy nyugodtan menj el fürdeni, nem zavar. Erre mondtam neki, hogy úgy értettem, hogy kinyalhatna, erre mondta, hogy ne haragudj, aludni szeretnék, mert holnap sok a dolgom. Így ott maradtam felhúzva, már nem voltam abban a hangulatban, hogy masztizzak, vagy bármi. Reggel elkezdett csókolgatni, erre keltem, es azt hittem lesz valami kárpótlás, de csak mondta, hogy útban vagyok, mert a saját oldalára bepakolta a dobozokat ami hazahozott a szüleitől, és nem tud kimenni. Nem tudom mi van vele, mivel rég nem szexeltünk azt hittem lesz most valami igazán jó, de úgy látszik őt nem kötötte ez le…27N

2022. szept. 16. 07:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Kiábrándító? Én lettem olyan pofátlan hogy úgy szervezek le estére egy menetet mással hogy lássa.. azonnal észbe kapott volna az biztos.
2022. szept. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez eléggé kiábrándító tényleg.
2022. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Bakker ez nagyon gáz. Mármint részéről. Szerintem csal... Vagy 70 éves esetleg?
2022. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Mekkora bunkó...


Nem tudom, mennyi ideje vagytok együtt, de ilyesmi velem egyetlen kapcsolatomban sem fordult elő.


Elég érzéketlennek tűnik a "párod"!

2022. szept. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Csak sajatjat erdekli, rohadt bunko
2022. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdezte, hogy “neked is megvolt?” Erre picit csalódottan mondtam, hogy sajnos nem. És utána mondtam, hogy most nagyon jól esne némi kényeztetés, erre mondta, hogy nyugodtan menj el fürdeni, nem zavar."


Azért ehhez pofa kell...

2022. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azta, voltam pár férfival, de ekkora tahó egyik sem volt. Komoly beszélgetés következne részemről az biztos. Illetve valahogy egyiknek sem jutott eszébe szex közben másról beszélni, ez nagyon fura, ha ennyire máshol jár agyban egyáltalán, hogy hogy áll a farka?! :D
2022. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Rettentő bunkó a párod. A leírtak alapján k.rvára szerelmes lehet...

Jól értem, hogy együtt is laksz vele? Pedig ez egy halott kapcsolat. Hát ki sem kéne mondanod az igényeidet, magától is lehetne annyi esze. De ha már kimondtad egyértelműen, és lesz.rja, sok jóra ne számíts.

2022. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát én szakítanék. Tudom, ezt a legkönnyebb mondani, dehát ha már most nem érdekled, mi lehetne később? Ja, és főleg nem szexelnék többet vele, költözésig sem, főleg nem védekezés nélkül.
2022. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát első körben mindenképp megbeszélném vele, hogy ez most mégis mi volt. Nyilván csak ennyi alapján szakítani butaság, ha egyszeri esetről volt szó, de azért elbeszélgetnék vele, hogy ilyet többet ne, mert mégis mi ez már.


Amúgy nem kicsit kiábrándító. Ezt a pofátlanságot ott helyben is szóvá tettem volna, bár megértem, hogy miért nem tetted, én is lehet, hogy a döbbenettől szóhoz sem jutottam volna.


De ha a beszélgetés során sem mutat nagyobb érdeklődést a te igényeid iránt, akkor azért elgondolkodnék, hogy mégis mit tud nyújtani nekem, ami miatt megérné ebben a kapcsolatban maradni, merthogy a kielégítő szexuális élet és a megbecsülés nem igazán szerepel a listán.

2022. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!