Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fingás nőietlen, és kiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fingás nőietlen, és kiábrándító, de mit csináljak, ha együtt vagyunk napokig, és minden este nagyon fáj a hasam a visszatartástól?

Figyelt kérdés

Az nem tűnik teljesen működő dolognak, hogy menjek ki a vécére, mert próbáltam már csomószor, hogy visszatartottam, aztán mikor kimentem, már nem jött...

Ha meg jön, kihallatszik.

Az se jó, hogy halkan, mert büdös.

Az meg, ha mondom, hogy most elvonulok kicsit fingani, ugyanolyan kiábrándító...


Azért kérdem, mert akikkel erről beszéltem mind egytől-egyig azt mondták, hogy azzal őrzöm meg a nőiességemet, ha nem fingok sok idő után sem, stb... és már komolyan tök rosszul érzem magam emiatt.


2015. jan. 14. 20:07
1 2 3
 1/30 CptTomato ***** válasza:
97%
Engem rohadtul hidegen hagy ha pukizik egy nő...
2015. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 viktorvarga ***** válasza:
22%
hát elég para a fingás:) ne egyél mindenfélét amitől fingasz:)
2015. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is nyomok rá, de én elszoktam engedni, meg fordítva is igaz.

Párom megszokta :)) de mindig kinevet :D

2015. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak ti lányok fújjátok fel. A pasik nemfognak szakítani veled, mert fingottál.
2015. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Ezt egy férfi írta...

[link]

2015. jan. 14. 20:11
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Elvonulsz, kimégy a vécére, elengeded halkan... ezek a lehetőségek vannak.
2015. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Engedd csak ki nem baj az :D Ha a csávód nem egy sznob ürge akkor max nevet rajta egyet vagy ilyesmi de nem lesz semmi ha elfngod magad
2015. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
"most elvonulok kicsit fingani" xD Ezt a bejelentést egyszer kipróbálom valahol! :D
2015. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Amit a blogon írtak ,az csak egy férfi véleménye, és nem az összesé.
2015. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 CptTomato ***** válasza:

Gratulálok a cikk írójának... kívánom találjon magának egy értelmes nőt.. valamint sok sikert is kívánok hozzá.

Ha van véleményed a dologról mért kérdezed meg ha nincs mért nem fogadod el a válaszokat?

2015. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!