Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem szeretné velem újrakezden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem szeretné velem újrakezdeni. Erős lenne ez a kérésem felé?

Figyelt kérdés
Én idő közben másik városba költöztem, itt találtam munkát, sportot, barátokat. Egy rövid időre hazaköltöztem a szüleimhez, de mindenképp vissza fogok költözni a másik városba, mert kikészít az ingázás. Az otthon töltött idő alatt felbukkant a volt párom, akibe tini korom óta szerelmes vagyok, de ő szakított velem, mert csak barátként szeretett. Most viszont újra akarja kezdeni velem én meg nem tudom hova tenni az egészet. Félek, hogy komolytalanok a szándékai. Szerintetek erős lenne, ha csak úgy mennék bele az újrakezdésbe, ha elköltözik velem? Ő teljesen home officeban dolgozik, én viszont nem, emiatt ő rugalmasabb. Mit gondoltok?
2022. szept. 19. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba. Valószínűbb, hogy most épp nincs senkije és bepróbálkozik nálad, hátha megint befekszel alá ideiglenes nuninak, mint hogy hirtelen a semmiből mégis rájött, hogy te vagy élete szerelme.
2022. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"ő szakított velem, mert csak barátként szeretett."

Mitől változott volna bármi is? Sokkal rosszabb lenne, ha később megint elhagyna.

2022. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne erős, csak simán buta. Nem szeret, csak azért keresett meg, mert más nők okosabbak nálad és nem akarnak tőle semmit.
2022. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől változott, de igazából a szakításunk is fura volt. Már 2 hónapja találkozgatunk, és eddig csak csók volt semmi több ( ez azért is fura, mert régen alig csókolt meg) Emiatt vagyok összezavarodva, én már egyszer beletörődtem, hogy nem kellek neki. Szeretni még most is szeretem, de félek, hogy nem változott igazán meg. Emiatt sem akarok még vele lefeküdni sem
2022. szept. 19. 13:19
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Ez nem igaz, folyton keresgetik nők, ő hárítja őket, látom a messengerét
2022. szept. 19. 13:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Most viszont újra akarja kezdeni velem...Ő teljesen home officeban dolgozik, én viszont nem, emiatt ő rugalmasabb."


Nagyon egyszerű. Kérdezd meg tőle, hogy mennyire gondolja komolyan. Ha hajlandó veled költözni (mert a munkája engedi), akkor biztos komolyan gondolja. Ha nem megy veled, akkor is egyértelmű a helyzet.

Az élet rövid! nem kell sz*rakodni. Ha fontos vagy neki, akkor megy veled. Ha nem megy akkor csak szórakozni akart.

Én már csak a tetteknek hiszek. Sokan vannak akik nyomják a szép dumát, hogy p*ncihoz jussanak, de a szöveg mögött nincsenek valódi tettek. Az számít mit tesz, nem az amit mond (ígérget).

2022. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"én már egyszer beletörődtem, hogy nem kellek neki..." - ne kezdd újra, én azt tanácsolom. Sok fájdalmat spórolhatsz meg magadnak.
2022. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ex-szel való újrakezdésnél nagyobb pofára esés nincs! Tapasztalat!

Három év után elhagyott, majd fél év után szánva-bánva előkerült. Két év jött ezután, de több keserűség volt benne, mint öröm.És ugyanúgy elhagyott utána,végleg.

Ex nálam már nem játszik,bármiért is lett vége.

2022. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ebben az erős? Te helyhez kötött vagy, neki meg mindegy, hol van.
2022. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó. Szerintem csak teszteli, hogy mennyire vagy oda érte még mindig. Ne dőlj be a műsornak.
2022. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!