Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos? A páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos? A páromnak van gyereke, 2 hetente elhozza hétvégén, nyáron egy hét itt egy hét anyukánal, tábor stb, a gyerek 10 éves,

Figyelt kérdés

Van amikor hétközben is itt alszik a gyerek, hozzuk haza kocsival, és a kocsiban mondja a párom hogy anyával megbeszéltük hogy hét közben is itt alszol jó?

Csak Velem senki sem beszéli meg, én ezt meg nem tettem szóvá a paromnak, mert nem tudom jogos-e, de szerintem engem is megkéne kérdezni jöhet e a gyerek, vagy ezt csak a két szülő beszéli meg, nekem meg a kocsiba kell megtudni?



2022. szept. 19. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Tedd szóvá. Persze, hogy előre meg kell beszélnie veled.
2022. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Így van! Ebbe akkor van beleszólásod, ha mentek valahová és vinni kell a gyereket!
2022. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Amikor párkapcsolatba kezdesz valakivel akinek kicsi gyereke van, akkor az ehhez hasonló szituációkat bele kell kalkulálnod. Teljesen mindegy hogy a nőnek vagy a pasinak van gyereke, mindig a gyerek, és az azzal kapcsolatos dolgok lesznek az elsők (ami valahol érthető). Sokan ezért nem kezdenek kapcsolatot olyannal akinek gyereke van. Kivéve ez alól, ahol már nagykorú a "gyerek". Amíg kicsi a gyerek mindig lesznek ilyen szituk. Ha meg kamaszodik, akkor meg a kamaszkorban előforduló problémák lesznek napirenden.
2022. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem az a baja a kérdezőnek, hogy neki nincs beleszólása, hanem a megkérdezése nélkül a saját otthonába, ahol ő is lakik, viszik a gyereket olyankor, amikor nem számít rá. Estére betervezi a romantikus programot, aztán hazafelé menet a kocsiban, még csak nem is neki címezve, hanem így "fél füllel" hallja meg, hogy ja, amúgy a gyerek aznap is náluk lesz este.


Szerintem ha már együtt éltek a pároddal, akkor igenis jogos igény a részedről, hogy ha megbeszélik a gyerek anyjával, hogy megbeszélt időn kívül is ott lesz veletek, akkor arról szóljon előre a párod, ne csak akkor tudd meg, amikor már beállítanak az ajtón.

2022. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Már ne haragudj, de tudnod kellett volna, hogy mibe mész bele.


Igen normális esetben ez így zajlik, 1 hétvége ott 1 hétvége itt, nyáron is ott is itt is.



Egy gyerek ezzel jár.


Egy dologban igazad van! Hogy ezt meg kellett volna veled is beszélnie, hogy mikor hozza el mikor lesz veletek, mert mindenki úgy tervez.

2022. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Azért jó lenne tudni, hogy mióta a párod, ki lakik kinél. Ki foglalkozik a gyerekkel, amikor ott van.
2022. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha együtt éltek akkor az lenne a minimum, hogy ezeket a dolgokat veled is megbeszéli. Nem azt mondom, hogy engedélyt kelljen kérnie, szerintem minél több időt tölt a gyerek az apjával, annál jobb, de basszus, mégiscsak a közös otthonotokról van szó, az lenne az alap, hogy az ilyesmit megbeszélitek.
2022. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az ő házába költöztem, a gyerek miatt legyünk közelebb, tudom hogy nála van sokat csak szóljon mikor jön, mert néha vannak olyan napjaim hogy szeretnék romantikus szexelős osszebujos estét a párommal, vagy random vacsi mozi, de a kocsiból tudom még hogy jön a gyerek, mert az anyjával beszélték meg, jó de velem nem kell? Én is random hivjam át anyám testvérem itt aludni mert mi megbeszéltük? Ő meg a kocsiba tudja meg?
2022. szept. 19. 14:15
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Tedd szóvá neki. Aztán a válasza alapján sok minden világossá válik majd.
2022. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is tedd szóvá.

Mi úgy költöztünk össze, majd házasodtunk, hogy nekem egy gyerekem, a férjemnek 2. Természetes, ha a kisebbik gyereke miatt, aki az anyjával él, felhívják, pl. hogy el tudná-e aznapra hozni hozzánk, erre igent mond. Miután engem felhívott és megbeszéltük. Mert alapból semmi akadálya és a gyerek az első, csak épp együtt élünk és nekem is van hozzá közöm.

2022. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!