Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 3 gyermekes fiatal anyukán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 3 gyermekes fiatal anyukának mekkora esély van tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, 2 hónapja ismertem meg, elmondása szerint szerelmes belém.

3 gyermekem van, hihetek neki?

Neki nincs gyereke, de biztosan akar majd ő is.

Valaki hasonló helyzetben volt már?

Mi lett a vége?



2012. nov. 6. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes.Mekkorák a gyerekek,és hány éves a pasi+te ?
2012. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

32 éves nő vagyok, ő pedig 30 éves.

A gyerekek 10 év alattiak.

2012. nov. 6. 20:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ma volt egy pasi, aki 30 éves és h ő egy gyerekes nővel ismerkedik..és hogy összeköltözne vele, lehet h ő az a pasi!
2012. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van esély,csak kérdés,hogy fogod tudni kezelni hosszútávon,gyerekek az elsők,ő mindig második lesz,bár gondolom ezzel tisztában van.Nem vagy egyszerű helyzetben :( És mi lesz ha akar majd gyereket tőled,még egyet szülsz?? Ezt mindenképpen tisztázzátok! Miért szültél 3 gyereket,húúú nem irigyellek,jól gondold át,meg beszéljetek meg mindent,mielött elhamarkodod,meg hosszú távon gondolkoztok,nehogy késöbb már 4 gyerekkel tedd fel ezt a kérdést.Két hónap még nem sok idő,sőt pi..a. Gyerekekkel kijön,őt elfogadják stb... Rengeteg kérdés van,amit csak Te tudsz! Gondold át,hogy érzel,mire vagy hajlandó,meg ő mire.Végül lehet belőle egy életre szoló kapcsolat,szerelem is,ezt majd csak az idő dönti el,és a kapcsolatotok alakulása. Sok sikert kívánok.
2012. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2012. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen agyalni. Most ha azt a választ kapod, hogy "Nincs esélyed.", akkor minden oké lesz? Az élet nem egy olyan meccs, amiben mindig pont ugyanúgy történnek a dolgok. Vonzódsz hozzá, jól esik a közeledése, akarod te is a férfit? Mi más lenne itt a fontos kérdés?

Tégy úgy ahogy érzel és ehhez legyél hű. Az elme és mások tapasztalatai úgyis tévútra fognak vinni.

2012. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem, nem ő az a pasi, de köszönöm :)
2012. nov. 6. 21:12
 9/12 Hole Hunter ***** válasza:
A páromnak és nekem 3 gyermekünk van...közös egy sem. Mégis összejöttünk és élünk, mint hal a vízben...immár 7 éve. Bármi megtörténhet. Nem szabad feladni. :)
2012. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Az a pasi vagyok, akiről azt hitték, hogy beszélsz. Tettem fel ma itt egy kérdést.

A párom 32 én 30, a kislánya 6 éves.


Szerintem hihetsz neki, 30 éves pasi már nem mondja, hogy szerelmes, ha nem az.


Nálunk 2011. októbere óta tart és minden fullos, mi is szeretnénk gyereket az övé mellé... :)


Mi lett a vége? --> Még mindig tart! :D

2012. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!