Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is megromlott a kapcsolatuk az orosz - ukrán háború kitörése óta, mert gyökeresen más álláspontot foglalnak az ügyben?

Figyelt kérdés

Barátnőm hülyeségeit kell hallgatnom folyamatosan brüsszeli szankciókról, Amerikáról, bezzeg a háborút elindító Putyinnal szemben semmi kritikája nincs. Állandóan orosz - fidesz propagandát nyomat.


Én ellenzéki vagyok(pártfüggetlen!), ő fideszes. Már a kapcsolatunk elején tudtam, hogy ennek nem lesz jó vége, de akkoriban megbeszéltük, hogy ez a magánügyünk, köztünk tabu téma a politika. Nem is volt gond, de aztán az előválasztás, háború, választás hármas mindent elrontott. Reméltem, hogy a választások után ugye vége a kampánynak, nyugis időszak jön, visszaáll kettőnk közt is a béke. Csakhogy a háború még tart, a propaganda gépezet továbbra is dübörög. Mindig mondom neki, hogy hagyjuk a politikát, de nem bírja ki, hogy ne Brüsszelezzen, én meg nem bírom, hogy ne reagáljak, és kezdődik a balhé.


Szakításon gondolkodom. Nem tudom, hogy rendbe lehet-e ezt még hozni. Április 3-a óta nem is szexeltünk.


Valaki van még ilyen helyzetben, vagy valami tanács?


28/F 30/N



2022. szept. 21. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerinted ki nem xarja le?
2022. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk mindenki leszarja az egészet.
2022. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Mi a faxt kell okoskodni a politikában ha úgy sem változtathatunk és nem is mi döntünk róla.. erről kb a csata részeg foci drukkerek jutnak eszembe , össze verhetik egymást elihatják a májukat, ordibálhatnak be a játékosoknak de semmin sem fog változtatni mert nem ők játszanak, lényegtelen kis senkik vagyunk mi ... ezért utálom a politikai okoskodást mert tökéletes vérnyomás problémákat meg szívelégtelenséget okoz megmondó emberek számára.
2022. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére nálunk senki nem fideszes. Nem is értem, hol vannak, jó, ha 20 emberből 1-ről tuodm, hogy az.
2022. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Ki kell űznötök a soros bérenceket a házatokból és sokkal többet kell spórolnotok a gáz és villany fogyasztáson. A legjobb az lenne, ha most rögtök lekapcsolnátok a villanyt, aztán úgy is hagynátok.
2022. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
5 xdddr
2022. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 harebell ***** válasza:
92%
Pont ezért nem hiszek abban, hogy gyökeresen ellentétes politikai nézetekkel jól működhet egy kapcsolat hosszútávon. Nem "magánügy" és nem csak annyi a jelentősége, hogy ki hova ikszel négy évente, hanem egy értékrend. A "kerüljük a politikát" se megoldás szvsz, mert kb bármilyen téma esemény, történés kapcsán feljöhet.
2022. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem, szerintem egy kapcsolatban ez nem helyénvaló. Ennél toleránsabbnak illik lenni.

Egy barátom jutott eszembe rólatok, aki szavazás napján is b.sztatta a párját, hogy menjen, és szavazzon arra, akire ő is fog (a párja pedig majdnem gutaütést kapott). Felesleges ilyesmi miatt direkt veszekedést kezdeményezni, amikor lehet tudni előre, hogy az lesz belőle.

Mi sem vagyunk a párommal ugyanazon a véleményen, bár hasonlóan gondolkodunk. Sose erőltetjük a különbségeket egymásra. Úgy vagyok vele, örüljön az ember, ha nincs gondja, ne csináljon magának.

2022. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fú, de szerencsés vagyok ebben a tekintetben, hogy egy véleményen vagyunk a párommal.
2022. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Fideszes nővel még két gumival sem 😳
2022. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!