Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal távkapcsolatban élünk. Most nemsokára megyek hozzá ha minden jól megy. Érdemes ezt feladni egy újért?

Figyelt kérdés

Na szóval:

60 km távolság van köztünk :(

A szüleim nem igazán bírják a barátomat.. :(

Ígyis könyörögni kellett nekik hogy elengedjenek...

És van itt egy fiú akinek szerintem én tetszem, ő is tetszik nekem. Osztálytársak vagyunk.Ezt a srácot viszont imádják :)

Mit tegyek? Van értelme feladni egy 4 hónapos kapcsolatot egy újért?


13/L (éretteb vagyok a koromnál, anyukám szerint is, megfelelek egy 15 évesnek agyilag és testileg is...)

Barátom 14 éves


2008. dec. 22. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

a lányok mindig is fejlettebbek voltak már a te korodban(a többsége), de azt te is belátod, hogy a pároddal még fiatalkák vagytok egy távkapcsolatra...Mondjuk, nem az a legfontosabb, hogy a szulőknek tetszik a fiú vagy sem, de az írásodból az derul ki, hogy neked jobban tetszik az osztálytársad...Rajtad áll, hogy mit teszel...Ha már nem szereted a párod szerelemből és jobban kötődsz a másikhoz, akkor te is tudod mi a következő lépés.

2008. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Már 13 évesen egy távkapcsolat? Hm....

Gondold végig: biztosan szeretne az a másik srác, nemcsak kihasználni akar? Csak a szüleid miatt akarod elhagyni a régit? (Ha igen, ott már bajok vannak!)

Én feladnám azt a 4 hónapot, de nem a szüleim miatt! Fiatal vagy, ne kösd még le magad egy fiú mellett, tapasztald meg milyenek a fiúk!

De ez csak az én véleményem, te tudod, látod, érzed milyen a kapcsolatotok!

2008. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Lehet hogy off leszek, de ez kikívánkozik! 13 évesen távkapcs? Netán msn-en ismered már 4 teljes! hónapja? Jó, a ti korotokban ez óriási időnek számít... Egyébként pedig ha a szüleid véleménye ennyire befolyásol, hát sztem nem is szereted azt a fiút igazán! Ha majd valóban érett leszel, nem ez fog számítani!
2008. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen távkapcsolat? Tudod te mit vállaltál? :) Elég nagy fába vágtad a fejszéd. Én 23 vagyok, szintén távkapcsolatban, de még nekem is igen nehéz alkalmazkodni a körülményekhez, ráadásul mi 180 km-re vagyunk egymástól. Csak annyit fűznék hozzá, az igaz szeretet, szerelem, minden nehézséget túlél. Ha szeretitek egymást rendesen működhet a kapcsolatotok, még ha távkapcsolat is.

Az meg hogy mit szólnak a szüleid? Nos...szerintem a párkapcsolat 2 emberre tartozik. Rád és a párodra.

Ne azért válaszd a másik srácot, mert szeretik a szüleid. Csakis magad miatt. Tény, hogy jobban működhet egy rendes kapcsolat, mint egy távkapcsolat. De azt mondják, járt utat járatlanra ne cserélj. ha biztosak az érzéseiTEK, akkor viszont van értelme megpróbálni a másik fiúval. Mindenképp tisztázd magadban, melyik fiú iránt mit érzel, és a fiúk mit irántad. Ha a másik fiút választod, ne titokban és ne szédítsd a mostani párod. Válassz: egyik vagy másik? Kemény dolog, de el kell mondanod neki, hogy mást szeretsz...

2008. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Énis off leszek..


Nemtudom h ki találta ki ezt a f@szságot h a lányok korbban érnek meghogy 13 évesen már majdnem felnőttek..

Nekem a lány osztálytársaim (16-17 évesek)kibirhatatlanul gyerekesek..

Maximum testileg érnek előbb de az semmit nemjelent főleg 13 évesen!


13 évesek pasizási módszere---> felvesz msn re, szia tök cuki vagy járunk? (hetente felvesznek engem ilyen 13-14 évesek úgyhogy haggyuk ezt az érettebb baromságot..)

2008. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én 127 km-re vagyok attól, akit szeretek, 19 vagyok, de soha nem gondolkodtam azon, hogy nekem ahol vagyok, ott bárkivel is összejönnék, nem is tudok ránézni senkire sem úgy, mint pasi. És miért? mert szeretem, ennyire egyszerű.

ha szereted ez nem lehet akadály, bár még csak 13 éves vagy, így kicsit korainak tartom, de te tudod, ha viszont azt érzed, hogy nem akarod, akkor hagyd a fenébe.

A szülők véleménye miatt egyébként szerintem felesleges ezt feladnod, főleg, ha csak amiatt akarod befejezni.

Remélem megoldódik a helyzeted, sok erőt, és sikert.:)

2008. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok...megértem az offolókat is.. DE nem azért hagynám el a párom mert a szüleim akarják... Nekem ez így nem jó... És igen, furcsának tűnhet de én már érettebb vagyok és NEM CSAK TESTILEG... az meg, hogy az egyik válaszolónak az osztálytársai gyerekesek azt sajnálom...És nem úgy volt hogy felmentem msn-re "szia cuki vagy járunk?" Egyátalán nem így volt... És ez különben is egy olyan oldal ahol lehet kérdezni.. és én azt tettem.. de ha egy ember olyan "kedves és okos" hogy nem tud normális választ írni, akkor inkább ne is írjon.. Azért köszönöm a válaszokat, segítettetek... :)
2008. dec. 22. 22:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtom, sztem ha valaki igazán szerelmes akkor nem gondolkozik el máson függetlenül attól hogy milyen messze van.. ergo: jah, cseréld le, hátha ő eltereli a figyelmed a többi csávóról
2008. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Most konkrétan nem téged fikáztalak..

De én még olyan 13 éves lánnyal nem találkoztam aki olyan érett lenne mint egy 16 éves fiú, pedig mindenhol azt mondják h egy szinten van a kettő, pedig az egyik majdnem felnőtt, a másik még kisem mehet a sarokig este 8 után..

2008. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

akáérhogy is van, 13 éves lány még azért nem olyan érett, mint egy 18 éves. És én most 22 vagyok, saját tapasztalatom, h egy 18 sem olyan érett, mint egy 22.


Na most ezek után én azt mondom, h nem túl erősek az érzéseid a távkapcsolati sráccal szemben, és nem is hiszem, h 13 évesen vállalnod kellene ezt a nagy szenvedésekkel teli utat. csupán négy hónapja jártok, és már most is azért kacsingatsz afelé, hogy esetleg mással jobb lenne. Próbáld meg a másik sráccal. Ha igazán reménytelenül szerelmes leszel, majd érezni fogod a távkapcsolat mivel jár, és mindezzel a tudattal felmerülő kérdések nélkül fogod vállalni ezt.

Sok sikert a döntéshez, boldog karácsonyt

2008. dec. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!