Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam be a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be a páromnak, hogy szépnek tartom?

Figyelt kérdés
Nem akarja elhinni, időközönként előjön azzal, hogy ő szerinte nem szép, meg hogy biztos nekem sem tetszik. Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy elmondtam neki, hogy mi tetszik újabban nagyon (hosszú vörös haj/zöld szem), és azt hiszi, hogy mivel ő nem ilyen, nem tetszik, és ilyen akar lenni! Mit tegyek, hogy elhiggye, hogy nagyon tetszik?
2010. szept. 26. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
nem tudom de erre én is kíváncsi lennék
2010. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd és törődj vele. Ennél többet nem tehetsz az ügyben.
2010. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
sajnos saját maga nincs megelégedve a külsejével, ezért nem tudja elhinni, hogy szép lehet neked. Ezen igazándiból csak saját maga tud változtatni, ezt magában kell lejátszania, te csak a támogató szerepét tudod adni, ami egyébként nagyon fontos, hogy megerősítést kapjon, akkor talán tényleg elhiszi. Elsőnek neki kell tisztáznia saját magával, és elfogadnia magát.
2010. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen csaj vagyok

és mivel nincs önbizalmam féltékeny is vagyok

(de éntélleg ronda vok)

sztem tedd ezt:

soha ne nézz meg más nőt, ha ő is ott van, akk se ha nem tetszik, mert észreveszi és rosszul esik

mondd neki sokszor hogy nagyon szép


mást sajna nem tok mondani :S bocs

2010. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

más csajok előtt ölelgesd, puszilgasd

de ez is csak ideig -óráig fog az ilyennél hatni

2010. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! Attól ezek szerint visszajön az önbizalma, hogyha napjában rengetegszer elmondom neki, hogy mennyire gyönyörű? Hogy lehet azt a hazugságfalat áttörni, ami a fejében van?
2010. szept. 26. 23:18
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

traumával

kidobni olyan indokkal, hogy neked olyan lány kell aki elégedett önmagával, akkor is ha ronda

aki fel meri vállalni önmagát

aztán kiborul, elkezd nyalni és kibékültök

2010. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok

csak akkor akar megváltozni, ha nincs a viselkedéséért "jutalmazva", hanem büntetve van

az ember csak akkor változik, ha rosszak a következményei annak, amit csinál

azzal, hogy udvarolsz neki, tulajdonképpen "jutalmazod" a viselkedéséért.

2010. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!