Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be a barátomnak hogy őrülten szeretem?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt és tiszta szívemből szeretem.Visszafogott,szégyenlős lány vagyok,nehezen oldódok fel,és nehezen tudom kimutatni h szeretem.Pár napja folyton veszekedünk pont ezen h nem érzi h szeretem pediig őrülten szerelmes vagyok belé csak sajnos még nemtudtam feloldódni....hogy bizonyítsam be neki h szeretem és hogytudnék teljesen feloldódni?Még a mai napig zavarba jövök elötte de nemakarom elveszíteni mert szeretem
2011. okt. 25. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk próbáld őszintén leírni az érzéseid. Nem is muszáj felolvasni neki, de így meg tudod fogalmazni, és akkor könnyebben kimutatod talán. Vagy írhatsz neki verset is, ha szereti az ilyesmit.
2011. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a szakítás szélén vagyunk de bizonyítani akarom neki h nagyon szeretem
2011. okt. 25. 19:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bújj oda hozzá, öleld meg, csókold meg, csak úgy.
2011. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Írass vele egy listát a legpervezzebb vágyairól és csináljátok végig
2011. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még nemfeküdtünk le egymással....de én azt akarom megmutatni neki h szeretem
2011. okt. 25. 19:58
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Még nem feküdtetek le? Itt a hiba... Feküdj le vele gyorsan, mielőtt elviszik a rézf@szú baglyok és megrakják análban...
2011. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az okés,hogy ki kell mutatni,amit érzel,de másfél hónapja vagytok csak együtt,és gondolom,hogy előtte sem ismerted túl régóta,így természetes,hogy még nem tudsz annyira feloldódni.Mit értesz az alatt,hogy zavarba jössz előtte?Szerintem egy kicsit lehetne türelmesebb veled.Szerintem kezdetben elég,ha többször is odabújsz hozzá,megcsókolod.De az is lehet,hogy már szexet akar,amire gondolom te még nem állsz készen.Ezt meg kell mondanod neki.Vagy egyszerűen kérdezz rá,hogy mit szeretne,hogy fejezd ki az érzéseidet.Egy ilyen beszélgetés még segíthetne.
2011. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudja h énmég nemállok készen a szexre mert szűz vagyok de ő ezt tudja és nem erőlteti:)
2011. okt. 25. 20:48
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
fürödj meg Sósavban akkor gyorsan feloldódsz :D
2011. okt. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
kapcsolatok egyetlen értelmes kezelési módja a szex
2012. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!