Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Indokolt, ha valaki rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indokolt, ha valaki rendszeresen beszél az exevel annak ellenére, hogy csúnyán váltak el?

Figyelt kérdés

A párom állítása szerint évtizedes kínlódás utan vált el az exetol mar több, mint 5 éve. Megismerkedesunkkor azt mondta, hogy csak ügyvéden keresztul hajlandó kommunikálni az exevel, azota másfél év telt el es konkrétan mar ott tartunk, hogy mindenheten beszél vele, sokszor előttem. Allitolag csak a nő tartozása miatt, meg a fiúk miatt, aki amugy már felnőtt, de meg egészségügyi tanácsokat is kér a nőtől a párom, mert ilyen hokuszpokuszokkal foglalkozik az exe.


Bevallom, hogy ez már kezd zavarni, mert szerintem tök indokolatlan, hogy ennyire az élete része legyen, de ha szóvá teszem, akkor le vagyok oltva. Meg azt mondja, hogy tútolom.

Kozben meg látom, hogy vannak olyan exek, akik soha többé egymás felé sem néznek.

Ő miért nem tudja ezt igy intézni?


Amúgy nem vagyok féltékeny, mert minden az en javamra szól. Inkább arról van szó, hogy én szeretném ilyen kozjatekok nélkül élni az életemet, mert köztük azért megy az adok-kapok, amitől már en érzem rosszul magamat. És nem értem, hogy miért van erre szükség?


2022. okt. 1. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, azért csinálja, mert ő ezt akarja. Az érthető, hogy van egy közös gyerekük, aki ugyan már felnőtt, de valamennyire akkor is összeköti őket, viszont nem indokolja, hogy heti szinten beszülniük kéne. A többi téma meg nem olyan, amit mindenképpen egymással kéne megbeszélni. Így, hogy ennyire rendszeres mostanában a kapcsolattartás, teljesen érthető, hogy már zavar.
2022. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez ilyen mazochizmus, ő is élvezi, hogy még beszologathat, meg prezentalhatja, hogy az ő élete milyen jóra fordult azota, hogy elváltak, de ez olyan szánalmas.
2022. okt. 1. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Emgem inkabb zavarna ha friss hussal dumálgatna mint egy lejárt lemezzel
2022. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!