Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészségügyben dolgozó férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészségügyben dolgozó férfiak, járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Én magam is egészségügyben dolgozom és épp ismerkedem egy lánnyal, akivel komolyabbra tervezem, nagyon kedves, gyönyörű, csinos, nagyon jószívű, ő maga is diplomás, magas képzettségű, csak nem egészségügyben dolgozik, emellett pánikbeteg és depressziós, sokszor van rohama, sokszor felébred éjszaka sírva, meg hasonlók, olyankor én magam is felkelek hozzá, hogy ne legyen egyedül. Együtt élünk már egy ideje, de szeretném komolyabban folytatni vele. Ti vállalnátok ebben a helyzetben egy ilyen hölgyel?

2022. okt. 4. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Én csak pánikbeteg vagyok, de szerencsére kezdek kijönni belole kezeltetni magát vagy várja a csodát? Ha nem határozza el magát a gyógyulás mellett, akkor én nem.


24N

2022. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1. Ne haragudj, de a felét nem értettem annak, amit írtál.

Alapból nem azt kérdeztem, hogy egy nő mit tenne a helyemben, de örülök, hogy kezdesz jobban lenni. Igazából nem tudom tudod e, de vannak olyan pánikbetegségek és depresszió szintek, amiből nem lehet meggyógyulni, csak kordában tartani lehet. Ő mindent megtesz annak érdekében, hogy jobban legyen és itt vagyok mellette, hogy támogassam.

Csupán annyi érdekelne, hogy más ebben a helyzetben mit tenne. Ennyi.

2022. okt. 4. 11:02
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkor igen, ha hajlandó lenne felkeresni pszichiatert és együttműködni a terápiában.
2022. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
A pánikbetegség és a depresszió is gyógyítható! Gyógyszerekkel és pszichoterápiával
2022. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Értem, szóval az eddigi kommentekből, ellenségeskedésből, s abból, hogy mindenképp nem mellette állnatok ki, hanem begyógyszereznétek, hogy "egészséges" legyen, a válasz egyöntetűen nem.

Köszönöm a türelmet!

2022. okt. 4. 11:07
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem járnék vele.

Volt depressziós barátnőm régen, mellette én is majdnem kikészültem. Soha többé nem kezdenék ilyen nővel párkapcsolatot.

2022. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, szakmabeli vagyok. Mindkét állapot mentális betegség, amit kezelni kell azért, hogy az életminőség ne menjen a béka segge alá! Te ezen nem tudsz változtatni bármennyire szereted is. Ugyanolyan betegség, mint bármely más testrész betegsége. Ha azt szeretnéd, hogy szenvedjen, akkor nyugodtan beszéld csak le a tudományos, adekvát terápiáról, mert gondolom tanultál 11 évet, hogy szakorvos legyél és meg tudd ítélni, mi a jó a betegnek.
2022. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
#5: Ne kapd fel a vizet, hanem mérd fel: akik itt kommentelnek( én is) max hallottak a depresszióról/pánikbetegségről, igazából semmi közünk hozzá és semmi szakmai -tárgyi tudásunk róla. Szerintem a fentiek azt akarták mondani, hogy: ' ha ő maga megtesz mindent a gyógyulása érdekében és a személyisége számodra vonzó, szerelmesek vagytok egymásba, akkor mellette maradnának'. Szerintem erre utalnak a 'ha hajlandó lenne', ' ha kezeltetné' kitételek. Nekem nincs véleményem, mert egyrészt nő vagyok másrészt meg fogalmam sincs, hogy mit vállalnék a fentiekkel, sose volt kapcsolatom ilyen betegekkel, nem tudok a dologról semmit. Sok sikert neked, bárhogy is döntesz!
2022. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
nem dolgozok egészségügyben, de ha alapból egy kedves és normális lány, adnék neki egy esélyt, ettől még nem rossz ember, aztán idővel kiderülne mennyire bírnánk egymás mellett
2022. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Elnézést, én nem kaptam fel a vizet és én magam is támogatom a terápiát, nem mondtam egy alkalommal sem, hogy nem akar járni pszichoterápiára, csupán érdekelt, hogy a betegségek mellett is elfogadnátok e egy embert magatok mellé. Ő maga is gyógyulni akar, ahogy én is szeretném, hogy jobban legyen, de logikusan ez nem egyik percről a másikra megy, van akinek évekig is eltart és addig együtt kell élni vele.
2022. okt. 4. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!