Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek orvos és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek orvos és egy alacsonyabb rangú egészségügyi dolgozó között alakulhat ki komolyabb kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy orvos és például egy ápolónő/dietetikus/egészségügyi ellenőr vagy szülésznő között lehet bármi komolyabb? Vagy minden orvos csak egy dolgot akar?

En ápolónak tanulok, és gyakorlaton látom a kórházban, hogy sok orvosnak ottani felesége van, ápolónő, szülésznő vagy bármi más.

Persze nyilván számít az egzisztencia is, én szeptemberben kezdem az egyetemet, valamely eü szakon.

És nem, nem a pénz miatt érdekel ez a téma, csupán néha eljátszok a gondolattal, hogy egy orvos párja, felesége vagyok.

Ahogy olvastam az előző kérdéseket, írták, hogy az ápolók, vagy alacsonyabb rangú eü dolgozók vagy nem kívánatosak, vagy éppen már az 50-60-at súrolják, ezért nem foglalkoznak velük az orvosok.

Én 22 vagyok, picit magas, átlag testalkatú, és nem, nem k...a, nem ezért tettem fel ezt a kérdést.



2021. febr. 2. 23:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
A 70-80-as években még rengeteg orvos vett el ápolónőt vagy asszisztenst, manapság már nem szokás, inkább csak kurogatják az esti ügyeletben azt, amelyik hagyja magát. A férjem fogorvos, én tanár. Harmincasok vagyunk, egyik orvos ismerős se kezd komolyan ápolóval. Amelyik eü dolgozóval kezd, az inkább másik orvossal. De én azt látom, hogy a mai fiatal orvosok nagy része nem is akar eü dolgozót a párjául. Amelyiknek az van, azok meg még az egyetemen jöttek össze. Persze nyilván van kivétel, de nagyon ritka.
2021. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Sok orvos ismerősöm van, de egyiküknek sem orvos a párja. Ja, és volt 2 doktornőm is aki sztorizgatott és szóba hozta a férjét, egyiküké sem orvos volt. Ha jól emlékszem az egyiknek rendőr a másiknak ovónő
2021. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Minek teszed itt fel a kérdést, amikor te magad is konkrétan láttad a választ a gyakorlaton??? Most komolyan.

"és gyakorlaton látom a kórházban, hogy sok orvosnak ottani felesége van, ápolónő, szülésznő vagy bármi más"

2021. febr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%

“A 70-80-as években még rengeteg orvos vett el ápolónőt vagy asszisztenst, manapság már nem szokás, inkább csak kurogatják az esti ügyeletben azt, amelyik hagyja magát. A férjem fogorvos, én tanár. Harmincasok vagyunk, egyik orvos ismerős se kezd komolyan ápolóval. Amelyik eü dolgozóval kezd, az inkább másik orvossal. De én azt látom, hogy a mai fiatal orvosok nagy része nem is akar eü dolgozót a párjául. Amelyiknek az van, azok meg még az egyetemen jöttek össze. Persze nyilván van kivétel, de nagyon ritka.”



Mert te tanárként magasabb pozícióban vagy egy ápolónőnél..

Ha orvosnő vagy gyógyszerész lennél megertenem ezt az önelégültséget, de igy.

2021. febr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mert ez előírás, hogy aki ápoló az nem lehet diplomás, csak egy ócska OKJ bizonyítvánnyal rendelkező senki?

Szerintem a tanár semmivel sem több, mint egy ápolónő

2021. febr. 3. 00:43
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

2: "Ja, és volt 2 doktornőm is aki sztorizgatott és szóba hozta a férjét, egyiküké sem orvos volt. Ha jól emlékszem az egyiknek rendőr a másiknak ovónő"


A doktornőnek óvónő volt a férje? Maximum óvóbácsi.

2021. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom van ápolás-betegelláás szak egyetemen is.

Nem tudom mit tanítanak ott mert en nem ilyen szakon tanulok az egyetemen.


Egyébként meg ne haragudj de nem mindegy hogy kinek ki a felesége?


Most neked vagy alakul majd vagy nem. Nem lehet előre tudni. Lehet megismerkedsz valakivel a munkahelyen aki orvos. Lehet másik ápolóval.


Lehet majd egy mérnökkel jössz össze akinek semmi köze az eühöz.

2021. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%

"Szerintem a tanár semmivel sem több, mint egy ápolónő"

Azért ez is nagyképűség. Egy ápoló 3 évet tanul az egyetemen, egy tanár 6-ot. A képzés nehézségéről ne is beszéljünk. Én személy szerint gyógyszerész vagyok, a párom tanár, szóval hidd el, tudom miről beszélek.

Ha neked meg az egzisztencia ilyen fontos, mert sért hogy egy ápolónő nem túl magasan van a társadalmi létrán, miért nem mész orvosnak?

2021. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%
Ott volt Brinkmann professzor és a felesége a Fekete Erdő Klinika sorozatból
2021. febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Egy ápoló négy évet tanul a főiskolán, nem hármat....Egy tanár mióta tanul hat évet az egyetemen? Kérdező , miért szeretnél orvos férjet ? Én orvostanhallgatóként direkt nem EÜ-s párt kerestem.
2021. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!