Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok melyek jönnek be jobban nektek a kigyúrt az izmos a kövér vagy pedig a vékony testalkatú pasik?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.
2010. szept. 27. 01:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindnek más és meg fogsz lepődni.olyan is van akinek a barátja az ideális !!! És ehhez nem is kellett nőnek lennem :)
2010. szept. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
izmos!!de ha már tul nagy darab akkor nem tetszik.A legjobb a vékony de kidologzott,inkább szálkás24L
2010. szept. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha kizárólag a kinézetet nézzük, akkor a szálkás.

Ha viszont ez alapján szűröd le mennyi esélyed van a csajoknál, akkor el kell hogy keserítselek, mert nem elég ha jó a tested, ha belül egy nulla vagy. De aki azt mondja, hogy a külső nem számít, az hazudik! Persze ez nem egyenlő azzal, hogy csak a Brad Pitt hasonmások jöhetnek szóba...

2010. szept. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21L
2010. szept. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 chhhhhhhh válasza:

egyetértek az előzővel:)

száláás:)

2010. szept. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szálkás! Most arra vársz, h vki azt írja, h a kövérre izgul? mert akkor el kell h keserítselek, h olyan nincs, max ha a barátja az és szereti őt, de az utcán egy vad idegen kövér pasira tuti nem nézek rá bocs.
2010. szept. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Én vagyok a kivétel. Nem az izmos, nem a szálkás, hanem a VÉKONY pasi a gyengém.
2010. szept. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A kor lemaradt, bocsi: 25/L (a vékony pasis voltam)
2010. szept. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyire kövér...nekem még a macis alkat belefér,főleg ha az arca helyes a srácnak...de hát igen én is inkább az izmosabb srácokat nézem meg...
2010. szept. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyire kövér...nekem még a macis alkat belefér,főleg ha az arca helyes a srácnak...de hát igen én is inkább az izmosabb srácokat nézem meg...24/L
2010. szept. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!