Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kemény csávók válaszoljan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kemény csávók válaszoljanak. Én egy vékony testalkatú félénk srác vagyok. Mit csinálnátok velem. Ha azt látjátok, hogy egy bomba jó nővel vagyok?

Figyelt kérdés
Kizárólag macsós, izmos, egóista, kötözködős férfitársaim válaszoljanak!
2009. júl. 20. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs ,hogy én válaszolok , amúgy én egy elég vékony testalkatú srác vagyok (mondjuk thai boxoltam ,meg csináltam pár dolgot ) és a barátnőm meg azért elég figyelemreméltó lány ,és azért látom hogy a sok izomagyúnak meg a keménygyerekeknek nemnagyon tetszik ez. Nem tudják felfogni,hogy nem minden az izom ,és hogy ésszel és kis odafigyeléssel kicsit többet elérhetsz,mint ők a nagy pofájukkal és a felpumpált testükkel... ;)
2009. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Büszkék lennénk rád!:D:D
2009. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha rosszmájú akarnék lenni azt hogy van pépnzed, vagy nagyon jól dugsz.. lehet kicsit irigy lennék.. :) de ezért senki sem fog megagyalni.. :)
2009. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyen pénz, a dugást más is megcsinálhatja helyetted.


Viccet félretéve: Ha beszólós lennék, biztos fikáználak, a testi adottságaid elsősorban :D

2009. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

CSáó!

Csodálkoznék.De ebből amit írtál csak az izmos igaz,nem vok egoista,nem kötözködöm,és nem ütök szét embereket :D

Mint írtam csodálkoznék és gratulálnék hogy ez igen,és megkérdezném mi a titkod.Hidd el nem mindenki köcsög aki gyúrós,nekem is van vékony haverom,ez is egy sztereotípia,hogy aki edz az bunkó.Nem,vannak lehet,de általában aki komolyan edz az nagyon emberséges,és normális,sőt talán még normálisabbak is.

2009. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit. :D

(Mert a felsoroltakon túl még lusta is vagyok.)

Persze, ha beszólnál, vagy a bomba nő megeresztene mellőled egy pillantást/mosolyt, akkor lehet, hogy lecsapnám a kezedről. De semmi erőszak, ha erre gondolsz. :P

2009. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amíg nem az én csajom mellett feszítesz, semmit.
2009. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semmit csak csodálkoznék, ha nem az én csajomat akarod lenyúlni
2009. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!