Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tíz év után már nincs türelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tíz év után már nincs türelmem a gyerekes baromságaihoz?

Figyelt kérdés
Tini korunk óta együtt vagyok a párommal aki jó megélhetést teremt nekünk és nagyon jó apa viszont csapni való felelőtlen felnőt. Motorozik, autózik és mindezt még mindig ugyan olyan nem normális módon mint 18éves korában. Egyszerűen bele fáradtam abba hogy mi nem tudunk elmenni egyet táncolni vagy moziba mert ő nem hajlandó semmi ilyenre. Egy akkora lázadó még mindig hogy azt elmondani nem lehet ha mögötte megy egy rendőr akkor biztos addig irritálja amíg az meg nem bünteti. Eddig úgy voltam vele hogy szeretem és ő ilyen de majd megváltozik de látom hogy nem fog. Tudom hogy szeret és mindent megtenne értem és a fiunkért de engem így ez az élet intellektuálisan és semmilyen formában már nem tud kielégíteni. 10éve minden napunk az autókról és a motorok, forma-1, moto-gp és hasonló dolgokról szól ugyanis őt csak ez érdekli. Mit tegyek ha én ezt már nem tudom elviselni? 28N 12éve vagyunk együtt és van egy 2éves fiunk.

2022. okt. 8. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Először is tisztázd vele amit nekünk írtál.

Ha nem változik akkor csak az elválás marad!

2022. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen az, amikor a nő várja, hogy a pasi kinője a személyiségét. Nem fogja. Miért nem olyannak jöttél össze, aki bejön?🤷🏼‍♀️
2022. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

SZívás! A nem gyerekesek meg túl komolyak a magadfajtáknak... hát akkor élj így!


32F

2022. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Tipikus sötét buta nő, aki csak oda rakta a seggét ahol éppen a legmelegebb volt. Tessék mostmár viseld a következményeket…
2022. okt. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Négyes jól szólt. Buta önző nő.
2022. okt. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
persze ezt gyerek után találod ki, eddig jó volt
2022. okt. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez neked így nem megfelelő màr, akkor sok teendőd már nincs. Ő ilyen marad, nem fog változni. Felesleges tovább erre várnod.
2022. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Az az igazság, hogy még fiatal 28 évesen. Várj még 10 évet. Egyébként rejtély számomra, hogy minek kellett gyermek, 7 év alatt nem vetted észre, hogy mi érdekli és téged teljesen más dolgok foglalkoztatnak? Boldogtalan élet vár rád, ha mellette maradsz, egyébként meg a gyerek sínyli meg. De döntesz melyik életet áldozod be.
2022. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!