Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha én már nem...

Mit csináljak, ha én már nem akarok Vele jóba lenni? Nekem nincs szükségem a baromságaira, elegem van.

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam. Régen elég jóba voltunk, habár voltak dolgai. Az utóbbi időbe lett pár új barátom, van egy srác, akivel még esetleg lehet is valami, na elmondja őket mindennek, kötekszik azóta állandóan. Összevesztünk pár napra, másokkal voltam, sokkal jobb volt a közérzetem, sokkal jobban elvoltam. Most meg elkérte a házit, nem akartam tahó lenni, leírtam neki, azóta újra írogat.. De én nem akarok vele jóba lenni. Nekem nincs szükségem az állandó gyomoridegre miatta, sokkal jobb volt ez a hét most így. Mit csináljak?
2017. okt. 21. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Egyszerűen féltékeny, mert nem vele barátkozol.

Mondd el neki, hogy rád akaszkodik, bunkó, negatív, lehúz és nem szeretnél ilyen emberrel barátkozni.

2017. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell összeveszni, egyszerűen tartózkodóan kell viselkedni, és majd észreveszi magát. Te nem mész oda hozzá, nagyjából rá se nézel; ha kérdez valamit, kurtán, viszontérdeklődés nélkül válaszolsz és mással kezdesz foglalkozni.
2017. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Változz meg olyanra, mint az új társaság. Ő magától fog lekopni.
2017. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most úgy csinál mintha nem történt volna semmi.. Már hívott is el valahova, de lemondtam, mert képtelen vagyok megsemtörténtnek tekinteni a dolgot, nincs szükségem rá és nem is fogok újra barátnősdit játszani egy ilyen emberrel.
2017. okt. 21. 12:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megint elkezdett kritizálni😂asszem nem írok többet vissza,már azthiszi megint jóba vagyunk..
2017. okt. 21. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!