Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexmegvonással büntetéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmegvonással büntetéssel mit akar elérni a feleségem? Nem fél, hogy otthagyom?

Figyelt kérdés

Gyerek születése óta büntet szexmegvonással, 2 éves a kicsi. A büntetés oka, hogy én nem segítek eleget. Független emberek szerint is eleget segítek, sőt, de ő ezt a fejébe vette. Terhesség alatt is minden vizsgálaton ott voltam, stb. Most is éjjel-nappal segítek mindenben. Pelenkázok, etetek, fürdetek, altatok, sétáltatok, játszok, bölcsibe viszek-hozok minden nap. Nem tudom mit akar ezzel a megvonással elérni, de tele pofával kiabálja, hogy én nem érhetek hozzá amíg nem változom meg és nem leszek családapa. Amikor kérdezem mi a családapa, akkor a válasz az, hogy egy olyan ember, aki magával már nem foglalkozik, hanem csak a gyerekkel, családdal. Bűneim szerinte: havi 1 fodrász, napi reggeli borotválkozás, heti 1 otthoni edzés 1 órában, evéskor magamnak külön párolt zöldség készítése, hogy ne hízzak el, igényes öltözködés. Szerinte egy apuka ne úgy járjon keljen a gyerekkel mint aki randira megy, hanem csak kapjon fel egy kinyúlt melegítőfelsőt és nadrágot. Ezek szerinte önző dolgok és én önző ember vagyok, nem családapa. Ilyen értelemben ő nagyon is családanya, mert 2 naponta zuhanyzik (!), régen ez napi 2 volt, hetente talán egyszer hajat mos, régen magassarkúban, szép ruhákban járt, most edzőcipő, melegítő a sláger bárhova. Fodrászhoz évi 1x megy el kb.

Nem fél az ilyen nő, hogy meg lesz csalva? Nem vagyok olyan, de magát adja a dolog. Egyenes út vezet kb oda. Ha igénytelen leszek az lesz a jó? Akkor meg ő csal majd meg … Elég viccesen hangzik, vicces női logika ez. Hallottatok már ilyet?


2022. okt. 9. 18:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Dobd ki ezt a nőt a házadból,gyerek után után tudsz fizetni gyerektartást.
2022. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom hogy ezt hogy tudnád felhozni neki, de nagyon gyakori a depresszió kialakulása szülés után, ez pedig elhúzódhat, ha nem kezelik.


Valszeg tényleg kivan idegileg, amin csak egy orvos tudna segíteni.

2022. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%

Tanulságos képregény a témában, kérdező:


[link]

2022. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!

Össze tenném a két kezem imára, ha lenne egy párom, aki küzd értem, vágyik rám. A nejednek túl nagy a biztonság érzete véleményem szerint. Esetleg csukott szemmel jár az utcán és nem látja mennyi szép és elérhető nő van.

Hát megérett a kapcsolatotok egy kiadós beszélgetésre mindenképp.

Feltárni az okokat, ami a jelenlegi helyzetet kiváltja.

2022. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

Szokásos kamu kérdés a szokásos dramaturg szerint: szülés után a feleség maga az ördög, a férj meg egy szent.

Aki meg megint elhiszi, az hülye.

2022. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Csak hogy itt is ittlegyen a gyk-s sztenderd rossz kapcsolatos válasz: minek csináltál gyereket ilyennek? Tudhattad volna az intő jelekből hogy ez lesz, megérdemlitek egymást.
2022. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom hogy meddig lehet ezt elviselni. Nagyon komolyan el kellene vele ezekről beszélni első körben. A reakciójától függ hogy hogyan tovább. Ha elzárkózik a megoldáskereséstől akkor onnantól nálad pattog a labda. A válással járó anyagi gondok áthidalhatók? Akkor ez a legtisztább út. Ha nem akkor maradnak a prostik vagy a szerető meg találj valami hobbit hogy minél kevesebbet legyél otthon a sárkánybarlangban.
2022. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
#5-össel vagyok 👍
2022. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%
A házimunkával hogy állsz, kérdező? Abban segítesz?
2022. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez túl gyenge kamu kérdés😎
2022. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!