Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha akaratom ellenére képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akaratom ellenére képesek elérni azt hogy szeressem akit nem akarok, vagy kiabranduljak abbol akit szeretni akarok, akkor en miert nem tudok igy másokat befolyásolni?

Figyelt kérdés

Megesett pl egy alfánál ill olyan tipusnál hogy menekultem tőle mint a forró tűztől.

De megesett pl egy ronda sracnál is hogy menekultem tőle.

Es mindkettő elérte azt hogy én szerelmes lettem es akaratom ellenére úgy, hogy azt saját magamról is képtelen voltam feltételezni hogy beléjük én? "Ne röhögtess"


Es forditva. Szeretem a saját párom, szerelmes vagyok. Ki akarok mellette tartani. De ő valahogy leválik erzelmileg. Amihez joga van, persze szakitson mindenki ha akar. De attol én még érzelmileg nem tudom elengedni. Es nem szakitanak. Inkább mellettem maradnak es elkezdenek provokalni. Ezek ellenére is szeretem. Szeretni akarom. Nem akarom elengedni ezt az érzést. Kötődöm. És mégis addig a végpontig tartják a kapcsolatot így ők érzelmileg eltávolodtan es üresen hogy képesek bennem kivaltani azt hogy kiábrándulok.

Oedig en szerelmesen akartam sírni szakítás után. De akaratom ellenére elérik azt hogy ne szeressem!


Ha engem így lehet ráncigálni érzelmileg akaratom ellenére, az hogy lehet? Rezonalok esetleg az ő érzelmeikre? Átveszem azt?? És én is azt fogom érezni amit ők?

És ők nem rezonálnak viszont az én érzéseimre?


Mert így olyan sz.r. hogy mindenben mások irányítanak nekem pedig semmi kihatásom nincs a másikra.



#manipuláció #érzelmi befolyásolás #érzelmi erőszak
2022. aug. 18. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azok a hashtag-ek, édes istenem. Azért hülyének nem kell lenni. Abban semmi erőszak és manipuláció nincs, hogy érzelmileg instabil vagy.


Itt gyk-n nagy megoldások nem lesznek, mivel valószínűleg jóval mélyebbre kéne ásni szakemberrel. Ha ezen javítani akarsz, akkor vele kell elkezdeni.

2022. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mintha erzeomileg aztán mindenki vmi stabil jellem lenne🤦‍♀️


Nem tudom hányan meg házasságban lesznek véletlen szerelmesek màsba, vagy veletlen kihűl a kapcsolat kifújt a szerelem, kell soroljam milyen f.szagyerekek mások érzelmileg?


És nem arrol van szo h vki ésszel hülye.(mert ésszel pont nem az!) Hanem érzelmekről van szó.

2022. aug. 18. 22:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Teljesen ostoba válasz van felpontozva🤦‍♀️


1.Nem észről hanem érzelmekről van szó. (Amikor pl nem akarsz a kollegadba szerelmes lenni de az leszel es hasonlo sztorikrol!)

2. Érzelmileg stabil embert ha vki fel tud mutatni, hogy na az 80 évig fogja szeretni az asszonyt, az jelentkezhet.

2022. aug. 18. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!