Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítetek nekem megtalálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítetek nekem megtalálni a választ?21L

Figyelt kérdés

Ez hosszú lesz. De akinek van kedve elemezgetni,és unatkoztok,lègyszi olvassátok el.


Lassan 5 éve vagyunk/voltunk együtt.

A kapcsolatunkra jellemző volt a "se veld se nélküled"-ség,sajnos.

Alapból úgy indultunk,hogy a vallása miatt nem volt szabad velem barátkoznia,de mi mégis szerelmesek lettünk. Emiatt őt csúnyàn meghúrcoltàk a gyülekezetében..ekkor szakított velem. Ekkor estem először depresszióba. Egymàssal vesztettük el a szüzességünket is. Ezt azért említem mert miutàn közölte,hogy vége..nem tudtam mit kezdeni ezzel. Úgy éreztem kihasznàlt..tudta h nem szabad,mégis engedte hogy belészeressek. Én nem tudtam akkor még mi a helyzet a vallàsàval.

Nyàri szünet után ismét elkezdtünk titokban talàlkozgatni. Titkoloztunk egy ideig,de nem bírtam így és mondtam hogy legyen végleg vége mert ez nekem kín.

Ekkor tett egy naplgy lépést és kilépett a gyülekezetből. Mindez 17-18 évesen

Aztán gondolom ez az egész hatàssal volt az egész kapcsolatunkra. Ő alapból problémàs csalàdból jön,ahol azt làtta hogy az apja iszik és veri az anyjàt.

Később kiderült,nem esett messze a fàtól.

Egyszer pofozott meg amikor nagyon nagyon ittas volt. Utánna nem is emlékezett rà ...de nàla is elég 2 pohàr ital,és utànna nehezen àll le az ivàssal.

Telt az idő és próbàltam visszahúzni kicsit,vegyen vissza a kicsapongàsaiból mert én nem fogom ezt sokàig bírni. Jöttek az ígéretek. És elteltek az évek..volt tavaly egy nagy szakítàsunk 3 hónapra...amíg ő bulikàzott meg csajozgatotta bulikon.

Aztan csak ő írt rám ,ezek utàn is..(talan fontos az,hogy latott egy pasival egy bulin es nagyon kiborult akkor),hogy nem bírja nélkülem..bocsànatot kért hogy marha volt és megbàntott.

Megbocsàjtottam,szerettem úgy mint senkit.


Azt akartam ő legyen az első és utolsó .ragaszkodtam hozzà,ő is hozzàm..és mégis eltàvolódtunk.

Kezdett ridegen viselkedni,többször nyomkodta a telójàt ha velem volt,mindig csúnyàn csinàlt ha kértem a telefonkódjàt,de ha még csak kézbe is vettem,nem szerette..

Kevesebb időt szánt ràm,volt hogy 2 hétig nem talàlkoztunk pedig nem lakunk messze egymàstól. 18 km.

És kezdtem gyanakodni hogy talàn lehet valakije. Talàn megcsal,megcsalt,és engem hiteget tovàbbra is mert azt mondja,ő nem mond le rólam.

Kértem szépen mondja el ha van valakije,vagy ha màr nem érez semmit iràntam.

Tagadta.

Cuccaim mai napig ott vannak nàla,szakítàskor se dobta ki a pàrnàt amit tőlem kapott.ezt onnan tudom,hogy 2 hete voltam utoljàra nàla..igen...sajnos màr 2 hete rossz a szitu. És azt hiszem én kell végezvessek ennek.

Úgy érzem,hogy élvezi ha kínozhat.

Beteges hazudozó vàllt belőle. Letag dolgokat amikről tudok,amit pl a sajàt szememmel is làttam,de lahazudja hogy az je igaz és én gagyok idegesítő.

Igazàból tudom,hogy itt az egyetlen opció az a menekülés ..túl sok időt adtam neki..

Azért elolvasnàm szívesen ti mit szóltok hozzà,miért viselkedik így.

Ki az oka hogy kellek is meg nem is.

Cuccaim nala vannak,az oveit se akarta elvenni tőlem..szakitani nem akar,de kapcsolatot se..

Mi lehet vele amiert igy viselkedik?

Sok dolgot kihagytam,de a lényeg az,hogy nem akar elengedni,pedig ő is tisztàban van vele hogy ez nem élet így. De leszarja..és boldogan bulizik tovàbb nélkülem,éli az életet..es meg fel fel tunik a kepben a tavalyi csaj akivel akor joba lettek. Ennek a kiscsajnak mellesleg pasika is van.

Bàrhànyszor felhoztam neki a témàt kiborul,kiabàl,csúnya szavakat mond nekem...és tudom hogy ezzel akarja védeni magàt,takarózik,tudja hogy ràtapíntottam a lényegre. Mindig remeltem,hogy nem igaz..de legbelul erzem. Mar reg erzem hogy valami nincs rendben.

Nincs rendben ha ordítozik,ha dobàlja nekem a szebbnél szebb szavakat,aztàn meg jön nyalizni.

Voltak szép időink is együtt. Utóljàra is jól elvoltunk. Mikor velem van mintha rendben lenne..de mintha egy lenne egyik elete,es amikor kilon vagyunk,akkor van egy masik.

Köszönöm hogy végigolvastad!



2022. okt. 12. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Ha ilyenfeszult vagy az eletben nem vagyok meglepodve h tartja a tavolsagot. Az hogy ki tudott lepni a gyulibol az nagyon fontos es persze elengedni sem akar mert erzi h kell neked. Lehet van masvalakije de ez nem biztos h boldogga teszi. Turelem. Ez jutott eszembe
2022. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

“ Egyszer pofozott meg amikor nagyon nagyon ittas volt.”


Hopp!


EZ a lényeg. A többi a szósz.


KIRÚGNI, azonnal.


Hagyd a nosztalgiát, meg hogy első, meg jaj.

Felejtsd el.


Ez életveszélyes proli. Innen már csak lejjebb. Előtted az élet.

2022. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A első pofont mindig követi a második.

Csak idő kérdése.

2022. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olyan nagyon tisztàban vagyok ezekkel. Mégse akartam làtni mi a valósàg.

Most ezt így jól esett kiírni magamból.

2022. okt. 12. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy toxikus kapcsolat,lassan épít le de idővel teljesen ki fogsz üresedni benne. A csávód csak fél szívvel van benne ebben a kapcsolatban. Vannak bajok vele. Ha iszik az nem jó jel. Ha ittasan agresszívvá válik az nagyon aggasztó. Értem hogy szeretted/szereted meg nehéz az elengedés de nem hiszem hogy sok értelme van már ebbe a kapcsolatba kapaszkodni. Így is úgy is reccs lesz.
2022. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért viselkedik így, mert tudja hogy mindig vissza fogadod és te vagy neki az egyetlen olyan pont, ahová tudja hogy visszamehet és kedvére azt csinál amit akar következmények nélkül.

És igen, neked kelle ennek véget vetni örökre és megálljt parancsolni, különbön ez egy örök körforgás lesz.

Addig kellesz neki míg nem vagy mert kell neki maga mellé valaki, egy biztos pont.

Ha ez megvan onnantól már nem érdekled, nem értékel.

Melletted meg titokban azt csinálhat amit akar, mert eltűröd.

2022. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az, hogy alkoholista, ellehetetleníti a jó párkapcsolatot.
2022. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!