Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, hogy toxikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy toxikus maszkulinitás?

Figyelt kérdés
A mai nőknek jobb, ha egy kis visszahúzódó, semmit meg nem oldani képes szobanövény a férjük?

2022. okt. 13. 12:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem jobb, félreérted.

Szerintem az agressziót értik ezalatt.

2022. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Valami ilyesmi hozzáállás, amit te tanúsítasz.
2022. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

Ez általában a férfiaknál van jelen. Nézz meg pár Andrew Tate videót. Az a csávó a toxikus maszkulinitás mintapéldánya.


Azokat nevezzük toxikusan maszkulinnak akik úgy próbálják bizonyítani férfiasságukat/nőiessegüket, hogy mellette másokat sértegetnek, aláznak meg. Pl. mikor a gyúrmás srác a kondiból kiszabadúlva írkálja facebookra és instára, hogy egy igazi férfi izmos, aki pedig nem az egy csicska.

2022. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem érted a kifejezéseket, aztán dobálózol velük. Nem minden férfias viselkedés mérgező. Az a mérgező / toxikus férfiasság, amikor a kifejezetten agresszív, elnyomó viselkedéstípusokat kötik össze a férfiassággal bizonyos emberek, és elkezdik ez alapján értékelni az embereket, hogy ki mennyire férfi - és ált. az szokott kijönni, hogy aki nem bunkó, nem agresszív, feminista, nemcsak a purdéellést, a házimunkázást meg a lepedeőakrobatikát tartja egy nő értékének, akit mondjuk nem a foci meg a forma-1 érdekel, hanem "nőiesebb" hobbik, az már nem férfi. És ez a viselkedés szerintem a férfiakra nézve sokkal-sokkal károsabb, mint a nőkre nézve... mert a férfiakban baromi nagy traumát tud okozni az, ha elveszik tőle a férfiasságát csak olyan piti f...gok miatt, hogy szeret romantikus filmeket nézni meg főzni, meg nem ordibálással és csapkodással oldja meg a problémáit.
2022. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy sok kisfiú azért nem mossa meg a p.csáját,mert az b.zis
2022. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
3: Andrew Tate egy troll, aki abból él, hogy felidegesít olyanokat, mint te vagy.
2022. okt. 13. 13:11
 7/32 A kérdező kommentje:
Amúgy azt nem értem, hogy ha van egy nő, aki nem akar egy ilyen férfivel összejönni, akkor őt kényszeríti valaki? Vagy kényszerítik arra, hogy mellette maradjon? Mert én egyszerűen továbblépek, dobom azt, aki uralkodni akar felettem (bizony, sok ilyen nőci is van).
2022. okt. 13. 13:13
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Trauma kötődés. Nem ismer jobbat, hasonló környezetben nőtt fel és az ismerőst keresi.
2022. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

4: erről beszélek. Romantikus filmet egy normális rendes férfi nem szeret nézni, most ezzel a romkomokra gonodlok elsősorban, nem az olyan életszerű filmekre mint pl. a Blue valentine. Aki szeret elcsöppenni, az szobanövénynek való, nem férfinek.

Akit pedig taszít a férfias viselkedés, az ne panaszkodjon, hogy ő hordja a kapcsolatban a nadrágot.

2022. okt. 13. 13:16
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Tűpontosan hozod a kérdésben feltett kifejezést
2022. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!