Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hatásom lehet rá?

Figyelt kérdés

Amikor barátnőmmel megismerkedtem, akkor a 168 centijéhez lehetett kb 68 kiló, ami nála nem számított soknak, mert volt rajta izom is bőven.

Ő soha nem volt elégedett magával, de én mindig éreztettem vele, hogy mennyire tetszik. Nagyjából egy év telt el, és most alulról súrolja a 80 kilót, kb 10 kiló jött fel rá. A külsejével nincs bajom, sőt, felőlem akár 100-ra is hízhatna, mert a kövér nők is tetszenek, viszont az aggaszt, hogy ennyire rövid idő alatt hízott.


A kérdésem az, hogy egy ilyenben mekkora lehet az én szerepem? Ha az első 1-2-3 kiló után nem kezdek el ódákat zengeni arról, hogy mennyire szexi, akkor lehet jobban odafigyelt volna? A jövőben hogy kezeljem, ha tovább hízik?


2022. okt. 13. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Jajj, akár én is lehetnek az a lány..


Én is 168 centi körül voltam, 62-66 kilóval, amikor megismertem párom.

Mióta pedig együtt vagyunk (3 éve) feljött vagy 20 kg. Bár párom is hízott bőven. Csapatmunka volt, vagy valami hasonló.. Azt mondják, a szerelem az oka... :D


Beszélj vele. Mondd meg neki, hogy szereted és gyönyörűnek tartod, viszont aggódsz az egészségéért. Mást nem tudsz tenni szerintem. :)

2022. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kezdett el fogamzásgátlót szedni? Ez megmagyarázhatja a gyors hízást. Egyébként az emberek általában híznak egy jó kapcsolatban, azt mondják. Mi is mióta együtt vagyunk párommal, ő hízott vagy 10 kilót, ha nem többet. Én is egy 10-et, de én mondjuk a gyógyszertől. (Azért is tippeltem én is a gyógyszerre.)
2022. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fogamzásgátlót szedek kapcsolatvan is vagyok de nem híztam ezek miatt. 5kg jött fel rám mikor covid miatt itthon voltam 2 hétig. Sokkolt hogy ilyen rövid idő alatt ennyi feljött. Azóta egy dekát se híztam és nem is szeretnék. Nekem valahogy nem szimpatikus ez a dolog hogy kapcsolatban híznak az emberek. Miért? Úgy gondolják meg van ami kellett most már elengedhetik magukat? A kilókból mindig csak a probléma lesz lehet nem egyből hanem majd 3-5 év múlva mikor felszedett vagy 30-40kg. Ha nem többet.
2022. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Elkényelmesedett, ennyi, hozzád hízott. Én akkor híztam el, amikor olyan pasival voltam, akivel megalkudtam, mélyen legbelül úgy voltam vele, hogy még dagadtan is ütöm a szintjét. Nem kihívás megtartania téged.
2022. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!