Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti maximum milyen/mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maximum milyen/mekkora áldozatokat hoznátok a párotokért, kapcsolatotokért?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
véráldozatot :D , vagy nagyot, amelyik jobban megfelel a kérdésedre :D 20/f
2014. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen áldozat? Miért kéne egyáltalán?
2014. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
én lemondtam a haverokról, a szórakozásról, jóformán az "életről" is, mert ő azt szerette volna hogy így legyen, és ezért csak a csajnak éltem éveken át (5), még ő szépen kihasznált közben anyagilag, és érzelmileg is, majd eldobott.
2014. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jó, most időre gondoltam.. Mennyi időt szánnátok rá? Mennyi energiát? Mennyi pénzt?


Ilyenekre gondoltam :D

2014. nov. 6. 14:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a végletek embere vagyok, tehát ennek megfelelő mértékű az áldozat is (meg a revans is, ha úgy adódik), de nem adnám fel magam senkiért. :-)
2014. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha nekem néha megakad a szemem, mikor tök apró áldozatok utan törölgeti a homlokát.


Ő Rákospalotán lakik, én Újpesten (szomszédos kerület). És úgy volt h ma talalkozunk, de felhívott h később érne rá, én meg mondtam h akkor inkabb jővőhéten talizunk (délutan mennem kell még egy masik helyre is, illetve holnap lesz versenyem és arra is fel kell keszulnom még ma), mert nekem jobb lenne, neki se kéne sietni a kajálással.. Erre a válasza az volt h neki(!) azert is lenne jobb a ma, mert ugyis "bemegy a varosba" az edzés miatt (ami ujpesten van szinten). Tehat belehalna ha jővőhéten csak miattam kéne 20 percet utaznia úgy, hogy még edzésre se megy :D pedig mondtam nem egyszer h nekem jobb lenne.. De nem, most "jön be a városba" edzeni :D mintha ujpest es rákospalota 100 km-re lenne egymastol, de kb 20 perc max.. Na mindegy :D

2014. nov. 6. 14:34
 7/13 anonim ***** válasza:
spermát az arcára,és a szájába.elég nagy áldozat szerintem,pénzt meg apjától kéregessen.
2014. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
pénzből minimálisat, max ha már tényleg 1-2 éve együtt vagyunk és nagyon erős a kapcsolatunk akkor valami nagyobb ajándék talán, de az sem szükséges szerintem, időben, hát amikor csak ráérek, nyilván a haverokra is kell szánni időt meg másra is, pl egy haveri találkozót nem mondanék le azért hogy a barátnőmmel heti 3-4. is találkozzam, enerigából meg kb annyit amennyit ő is, szóval nyilván utazgatni is jó meg sportolni ketten meg ilyesmik, együtt főzés is jó buli lehet, de nyilván nem lenne minden úgy ahogy ő akarja, nem kell papucsnak lenni :D
2014. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja ez a 20 perces sztori elég fura, egy csaj ha tényleg oda van érted akkor simán utazna órákat is hogy lásson, de lehet hogy ő ilyen lusta fajta :D
2014. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Újpest és Rákospalota nincs is messze egymástól, és a tömegközlekedés se katasztrofális.
2014. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!