Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha erre kérdésre ezt a választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erre kérdésre ezt a választ kaptam a páromtól, akkor az mennyire jó jel?

Figyelt kérdés

Mennyire tart engem jó pasinak?


Csak egy nagy sóhajt volt a válasz.


2022. okt. 13. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Miért lennél jó pasi? Nem sértésből!


- Van kockás poci?

- Méretes bré?

- Lóvé?

- Menő meló?

2022. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez egy ilyen "ha szerinted nem tartanálak a legjobbnak, akkor veled lennék?" válasz volt
2022. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
2. válaszolóval értek egyet, egy párkapcsolatban jó pasinak/csajnak tartja a másikat mindkét fél függetlenül, hogy pocakos, izmos stb
2022. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez egy elkerülő válasz volt. Nem akarta ugyanis, hogy kiderüljön az igazság, miszerint nem te vagy számára a legvonzóbb férfi a világon, de azért jobb híján megteszed. Nem versenyezhetsz a médiában található dögös férfiakkal. A nők döntő többsége így van ezzel, csak kínos ezt bevallaniuk.
2022. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is elkerülő válasz volt, nem akart hazudni

és nem túl jó jel ez a sóhajtás

mert oké, nyilván senki sem tökéletes, mindenkinél van szebb, okosabb, műveltebb, jobb dumájú, jobb humorú, stb. - szóval #4-es, nem kell a bradpitt-ekkel versenyezni

de azért na, akivel összejön, azt alapvetően azért tartsa már jó pasinak, ez nem olyan hatalmas igény. enélkül szerintem szimpla megalkuvás a dolog (vagy azt tudom még elképzelni, hogy amikor összejöttetek, még jó pasinak tartott, csak azóta megváltoztál)

2022. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

"Szerintem ez egy ilyen "ha szerinted nem tartanálak a legjobbnak, akkor veled lennék?" válasz volt"

ha így gondolná, akkor az ezernyi félreértésre okot adni képes sóhajtás helyett ezt így szó szerint elmondta volna, hogy megnyugtassa az aggodalmaskodó párját.

szóval nem.

2022. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 Az én bevallottan hülye mániám a "drágáám, szereeetsz?" folyamatos kérdezgetése. Én is ilyen sóhajt kaptam korábban (meg "Nem, bmeg, poénból lakom veled"-et), most már megszokta :D


Nem tudjuk, hanyadszorra kérdezi ezt, vagy hasonló kérdést a kérdező, vagy mennyire hitte a barátnője kamu-kérdésnek a kérdését (mint ahogy én sem kételkedem a szeretetében, csak szeretem piszkálni ezzel :D)

2022. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ennyiből kb. semmit nem lehet megmondani. Ez lehet amolyan "mi a francnak kérdezed meg?" jellegű reakció is, de lehet egy amolyan "rohadtul nem vagy jó pasi, de szeretlek" jellegű is.

Persze, ettől még válaszolhatott volna.

2022. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!